Nejdražší japonská školní taška, jakou jste kdy viděli

Hana Benešová
21. Červenec 2017
Je nemožné představit si školu bez její nedílné součásti, školní tašky. Pro studenty a žáky je jednou z nejdůležitějších věcí jejich školního života. Školní batoh ukrývá všelicos, od knih, tabletu, penálu, po nezbytnosti teenagerů, jako jsou mobil, nebo třeba u dívek zrcátko. Školní batoh je tedy takovou úschovnou, kde mají děti svá tajemství. Mění se vše a školní tašky nejsou výjimkou. Existuje mnoho značek, které vyrábí školní batohy, od těch levných, až po ty, co vyrábí nejluxusnější značky světa. Žádná však nedošla tak daleko, jako ta v Japonsku.

Mění se vše a školní tašky nejsou výjimkou. Existuje mnoho značek, které vyrábí školní batohy, od těch levných, až po ty, co vyrábí nejluxusnější značky světa. Žádná však nedošla tak daleko, jako ta v Japonsku. Japonská nejznámější automobilka Toyota navrhla školní brašnu, jejíž cena je 1 320 dolarů. Tento batoh je vyráběn na zakázku. Školáci mají na výběr z pěti barev – černé, zelené, tmavě modré, hnědé a růžové.

Na výrobu batohu Lexus jsou použita stejná uhlíková vlákna, jako ta, která se používají při výrobě dvoumístného sportovního vozu Lexus LFA. Takže můžete svému potomkovi koupit tento batoh, materiál si osahat a zjistit, zda by se Vám nelíbilo i zmiňované luxusní auto. Protože přece Vaše děti nebudou s tak drahým batohem jezdit v obyčejném voze.