NEWS & ARTICLES

Nejexkluzivnější doutníky světa

ARTICLE BY

pro doutníky), na druhou stranu to je činnost, kterou lze považovat i za společenskou aktivitu. A i pokud máte zrovna chuť vychutnat si dobrý doutník sami, proč ne? Koneckonců, dovedete si představit třeba Winstona Churchilla bez doutníku? Stejně jako u jiných výrobků jsou i doutníky sehnatelné v mnoha cenových kategoriích a stejně jako u jiných produktů si za opravdovou kvalitu připlatíme. Jaké jsou nejexkluzivnější doutníky, které lze koupit? Nechte se inspirovat…

*Royal Danish Cigars

King of Denmark
Tyto doutníky se vyrábí v malém množství a firma vyprodukuje denně maximálně 30 kusů. Doutníky jsou zákazníkům dodávány zabalené ve zlaté fólii s jejich jménem. Za jeden kus zaplatí zákazník necelých 150 dolarů, možná je i objednávka exkluzivnějšího balení s využitím drahých kovů.

*Arturo Fuente

Arturo Fuente Opus X “A”
Ve stejné cenové relaci jako „King of Denmark“ se pohybuje doutník Arturo Fuente Opus X „A“. Doutník má délku téměř 25 cm a je možné jej sehnat v podobě jednotlivých kusů u vybraných prodejců tabáku v různých místech světa a lze jej koupit i online.

*Habanos

Cohiba Behike
Obecně pravděpodobně nejznámější značka doutníků byla uvedena na trh v roce 2006 a od té doby bylo vyrobeno pouze několik stovek balení těchto doutníků. Cohiba Behike je vlajkovou lodí kubánského výrobce. Cena za jeden doutník činila 470 dolarů, firma nicméně uvažuje o zvýšení produkce a snížení ceny, minimálně v podobě nové edice určené pro maloobchodní prodej.

Gurkha Cigars

Gurkha Black Dragon
Doutníky Gurkha Black Dragon jsou symbolem luxusu a výjimečnosti, krabice položená na vašem pracovním stole vás automaticky posouvá do nejvyšší ligy. Při ceně téměř 1200 dolarů za kus jsou tou pravou demonstrací vaší exkluzivity. Vězte, že tento doutník kouřili jen nemnozí.


AUTOR ČLÁNKU