Nejkrásnější vánoční čas. Pro vaše blízké, pro vás i vaše rty!

Hana Benešová
19. Říjen 2018

Vánoce jsou ty nejkrásnější svátky, které mají své nezapomenutelné kouzlo. Kouzlo pohody, kouzlo jedinečných okamžiků doprovázených neobyčejnými vůněmi a zážitky. Vánoční svátky jsou nejkrásnější v kruhu svých nejbližších. Využijte toto krásné období a dopřejte svým blízkým chvíle štěstí a jemné péče.

Eos si na letošní Vánoce připravil limitovanou edici balzámů na rty, která je zabalená do magického setu bohaté péče o rty, tělo i ruce. Je tak skvělou inspirací pro dokonalý vánoční dárek!

Třpytivou sněhovou vločku díky svému stříbrnému obalu evokuje balzám na rty eos Organic First Snow. Tento balzám je maximálně hydratační a 100% přírodní, takže je ideálním zimním společníkem. Elegantní fialovou barvou  - barvou Vánoc, září balzám na rty eos Organic Sugarplum, který je součástí sady X-Mas Lip Duo Set. Jeho příchuť vás přenese na vánoční trhy, kde jste ještě včera ochutnávali kandované ovoce.

Extra bohatou péči s ovocnou chutí kombinuje Eos Visibly Soft Cranberry Pear. Zároveň připomíná Santovu punčochu, do které můžete tento zázračný balzám ukrýt, a připravit tak skvělé překvapení pro někoho milovaného. Dokonalou hebkost vašim rtům dodá balzám eos Organic Chai s lehce kořeněnou chutí.

Chcete-li mít na Vánoce zářivě rudé rty, sáhněte po balzámu eos Shimmer Ruby Gold, jenž obsahuje intenzivní a hydratační péči. Je luxusním společníkem nejen na Vánoce, ale i pro další speciální příležitosti. Další novinkou je eos Organic Sugarplum Lipstick s příchutí kandovaného ovoce a obsahem přírodních olejů, který najdete v setu eos Holiday Hand Lotion & Lip Stick Set.

Eos nabízí také limitovanou zimní edici, v níž naleznete eos Visibly Soft Cranberry Pear a eos Organic Chai. Vybrat si můžete také z limitovaných sad X-Mas: eos Holiday Lip Duo Set, eos Holiday Hand Lotion & Lip Stick Set, eos Holiday Lip Trio Set, eos Holiday Organic First Snow Lip Balm & Vanilla Orchid Lotions Set, eos Holiday Visibly Soft Cranberry Pear Lip Balm & Berry Blossom Lotions Set. Udělejte vašim blízkým radost něčím, co skutečně využijí a kupte jim pečující a voňavé balzámy eos.

Kontakty