Největší hvězdy koňského póla k vidění na Cartier Queenʹs Cup 2016

15. Červen 2016 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13914

Největší jména sportu pólo byla k vidění 11. června na Queenʹs Ground v Guards Polo Clubu. Konal se zde totiž prestižní Cartier Queenʹs Cup. Jednu z vyhlášených a nejprestižnějších událostí britského sportovního kalendáře sledoval spolu s davem nadšenců póla a mnoha slavnými lidmi i Laurent Feniou, vedoucí ředitel Cartier LTD.

Vrcholem dne byla vzrušující hra o Cartier Queenʹs Cup mezi týmy Dubai Rashida Albwardyho a La Indiana Michaela Bickforda, který hrál svůj vůbec první Cartier Queenʹs Cup.

Favorizovaný tým z Dubaje vyhrál tento Cup již pětkrát a i letos se stal s výsledkem 12-11 vítězem. Nicméně hráč La Indiany Julian de Lusarreta byl jmenován nejlepší hráčem zápasu, nejlepším koněm byl Vulkán.

Cartier drží tradici podpory póla již 30 let a i nadále v ní chce pokračovat. Zrcadlem působivého talentu na poli bylo množství zajímavých hostů ze světa jeviště, plátna, sportu, společnosti a literatury.

Cartier je přivítal příjemnou a elegantní recepcí, šampaňské a oběd byly v režii Mosimannʹs. Hosté začali pošírovaným salátem z kanadského humra s Crème Fraîche a citronovým olivovým olejem, následoval filet Angus z hovězího masa s řeřichou, chřestem, fazolemi, jako příloha byly hranolky s lanýžovou křenovou pěnou. Menu zakončil sladký jahodový parfait.

Recepce byla stylizována do typické anglické zahrady s jasně květinovou výzdobou, které dominovaly hortenzie, oranžové růže a bílé pivoňky.

Galerie