Některé věci nebyly určeny do lidských rukou: Geostorm - Globální nebezpečí

Redakce
12. Únor 2018
Geostorm – Globální nebezpeční je akční film, který si již za pár dní mohou nadšenci do tohoto žánru zakoupit u Bioscopu také ve formátu Blu-ray. Ve filmu, který zrežíroval Dean Devlin, hraje například Gerard Butler, Jim Sturgess, Abbie Cornish, Ed Harris a Andy Garcia.

Naši planetu ohrožuje série neobvyklých přírodních katastrof, a tak se přední představitelé z celého světa dohodnou na vybudování složité sítě satelitů k řízení globálního klimatu, která by zajistila bezpečnost obyvatel planety. Jenže najednou se cosi pokazí – systém vytvořený k ochraně Země na ni začne útočit. Začíná proto závod s časem, kdy je nutné odhalit skutečné nebezpečí dřív, než udeří globální geomagnetická bouře a smete ze zemského povrchu všechno... a všechny.
Magic Box

Magic Box

V rámci bonusů režisér Dean Devlin rekapituluje cestu, která vedla ke vzniku snímku Geostorm: Globální nebezpečí, a herci a členové štábu hovoří o globální filmové spolupráci. Zajímavostí je, že některé scény odehrávající se v NASA se točily v reálném zařízení NASA v New Orleans.

Firemní články

2018

2017

Seznam událostí

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor