NENECHTE SI UJÍT DVĚ NOVINKY OD MONTBLANC

22. Říjen 2015 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13937

KOLEKCE LUXUSNÍCH BATOHŮ PRO MĚSTSKÉ DOBRODRUHY Představujeme čtyři nová provedení ze třech různých materiálů. Každý batoh má vlastní design v jemné kůži a funkční řešení. Každý nový batoh má polstrovanou kapsu pro bezpečné nošení notebooku a další kapsy na zip pro smartphon a peněženku. Italská hovězí kůže a bavlněná podšívka působí elegantně na všech batozích. Meisterstück Soft Grain je nejvíce formální verzí batohu.

Montblanc Extreme Line je neformální batoh středních rozměrů a nabízí extrémní životnost. Signature Black s jedinečným PVC potaženým povlakem poskytuje odolnost proti vodě, otěru a skvrnám.

LIMITOVANÁ EDICE VELKÝCH SPISOVATELŮ – LEO TOLSTOY Limitované edice Montblanc Writers od roku 1992 vzdávají hold největší spisovatelům historie. Nejnovější inspirací je Lev Nikolajevič Tolstoj. Tato edice byla inspirována domem, kde se Tolstoj narodil a kde nalezl své štěstí.

Tolstého filozofie obdělávání půdy vlastníma rukama je ukázána v ručním provedení postříbřeného těla. Víčko a modrý kužel odkazují na obálky jeho prvních významných děl. Montblanc Writers Edition Leo Tolstoy je limitovanou edici psacích potřeb, oslavující muže, jež učinil trvalý otisk ve světové literatuře. Spisovatel inspiroval mnoho mecenášů a filantropů, kteří po jeho vzoru začali usilovat o sociální spravedlnost. Obě novinky jsou v prodeji v butiku Montblanc v Pařížské ulici 9 v Praze. Nová edice batohů též v Carollinu.

Galerie