Nespresso Café přímo v centru dění 51. ročníku Filmového festivalu v Karlových Varech

Hana Benešová
12. Červenec 2016
Letošní ročník světově proslulého a námi oblíbeného festivalu filmu v Karlových Varech je za námi. S ním přichází ohlédnutí za tím, co se zajímavého dělo v Nespresso Café, jenž stálo v centru samotného dění. Bylo místem nádherného odpočinku, kde se setkávaly známé a významné osobnosti z různých oborů.

Inspirativní prostředí a kvalitní káva lákala i celebrity. Pokud byste se do Nespresso Café vydali, mohli jste se tu například potkat s Marthou Issovou, která byla velmi vstřícná a poskytovala médiím jeden rozhovor za druhým. Známá blogerka Pavlína Jágrová zde pod vedením coffee ambassadorky Nespresso Míši Illíkové připravovala míchané drinky s kávou. Designovou pop-up kavárnu si prý doslova zamilovala.

Máte rádi kávu se Smetanou? Emma v prostředí kavárny každý den relaxovala u bezkofeinové kávy, společnost jí dělal její přítel Jordan Haj. Nabrat nové síly do Nespresso Café přišel i herec Zdeněk Pištula, kterého můžete znát z pohádky Tři bratři. Nejen filmové celebrity Nespresso táhlo. K vychutnání svého šálku kávy sem zavítal i vodní slalomář Vavřinec Hradílek.

Rozhovory, diskuze, celebrity v hledáčku fotoaparátů, ale i klidný koutek k relaxaci a v neposlední řadě zážitky z kvalitní kávy. Toho všeho bylo svědkem centrum festivalového dění Nespresso Café.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor