Nespresso je již po třetí oficiální kávou filmového festivalu!

Hana Benešová
20. Červen 2016
I letos se na začátku července Karlovy Vary promění v ráj všech filmových nadšenců, od 1. do 9. července 2016 zde totiž bude probíhat již 51. ročník tradičního Mezinárodního filmového festivalu. A i letos budou moci jeho návštěvníci mezi jednotlivými snímky načerpat novou energii díky lahodné kávě Nespresso. Ta však letos přichází se zcela novým konceptem Nespresso Café, který dokonale podtrhne atmosféru celého festivalu.

Hlavním “stánkem” Nespresso Café bude moderní pop-up kavárna ležící v těsné blízkosti hotelu Thermal, Patrová kavárna o rozloze 150 m2 nabídne spoustu možností, jak si užít svoji chvilku klidu s šálkem kávy. V jejím přízemí se mohou zákazníci posadit a odpočinout si v pauze mezi projekcemi, VIP lounge v horním patře Nespresso Café pak bude vyhrazena pro setkávání výjimečných hostů festivalu a zástupce médií.

V průběhu festivalu budou v Nespresso Café probíhat tematické bloky, během nichž budou představovány různé koncepty Fine Dinning ve spolupráci se špičkovými šéfkuchaři. Účast potvrdil například Marek Radisch z Kampa Group. Nespresso Café bude zároveň centrem akcí mladých filmových profesionálů zapojených do projektu První podání. Dále se v prostorách Nespresso Café počítá se zajímavými setkáními a rozhovory s režiséry, herci a dalšími filmaři.

Propojení světa MFF a kávy je umocněno i samotným vizuálem, který byl speciálně navržen pro letošní festivalovou sezónu. Příspěvky s kávou Nespresso mohou návštěvníci festivalu sdílet na sociálních sítích s hashtagem #nespressokviff. Více informací ze světa oficiální kávy festivalu je k nalezení na www.nespresso.com/kviff.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor