NESPRESSO JE ZDE S NOVOU LIMITOVANOU EDICÍ OSLAVUJÍCÍ PALERMO A MILÁNO

Eva Bicanová
08. Září 2015
Oslavte s Nespressem rozmanitost italské kávové kultury díky nové Limitované Edici Tribute to Milano a Tribute to Palermo. Ristretto Tribute to Milano představuje ruch Milána, ve kterém to pulzuje a místní si dávají kávu na rychlo. Na druhou stranu Tribute to Palermo je silné a intenzivní ristretto s plným tělem. V kávě naleznete aroma kakaa a štiplavé pepřové tóny, které perfektně vyjadřují atmosféru Sicílie.

Nespresso je synonymem kvality a nová ristretta v Limitované Edici, Tribute to Milano a Tribute to Palermo jsou vyrobena z nejvybranějších káv Arabica a Robusta a přináší tak neobyčejný zážitek z pití kávy. Obě ristretta jsou vynikající i v kombinaci s mlékem. Vychutnejte si intenzivní Tribute to Milano jako Latte Macchiato s krémovou chutí a nádechem karamelu.

Tribute to Palermo zase můžete vyzkoušet jako Cappuccino, v němž zůstává zachováno plné tělo a silný charakter směsi. Ať už se rozhodnete vzdát hold Milánu, Palermu nebo oběma, lahodná nová ristretta vás přenesou do atmosféry těchto okouzlujících italských měst.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor