NESPRESSO JE ZDE S NOVOU LIMITOVANOU EDICÍ OSLAVUJÍCÍ PALERMO A MILÁNO

Eva Bicanová
08. Září 2015
Oslavte s Nespressem rozmanitost italské kávové kultury díky nové Limitované Edici Tribute to Milano a Tribute to Palermo. Ristretto Tribute to Milano představuje ruch Milána, ve kterém to pulzuje a místní si dávají kávu na rychlo. Na druhou stranu Tribute to Palermo je silné a intenzivní ristretto s plným tělem. V kávě naleznete aroma kakaa a štiplavé pepřové tóny, které perfektně vyjadřují atmosféru Sicílie.

Nespresso je synonymem kvality a nová ristretta v Limitované Edici, Tribute to Milano a Tribute to Palermo jsou vyrobena z nejvybranějších káv Arabica a Robusta a přináší tak neobyčejný zážitek z pití kávy. Obě ristretta jsou vynikající i v kombinaci s mlékem. Vychutnejte si intenzivní Tribute to Milano jako Latte Macchiato s krémovou chutí a nádechem karamelu.

Tribute to Palermo zase můžete vyzkoušet jako Cappuccino, v němž zůstává zachováno plné tělo a silný charakter směsi. Ať už se rozhodnete vzdát hold Milánu, Palermu nebo oběma, lahodná nová ristretta vás přenesou do atmosféry těchto okouzlujících italských měst.

Firemní články