NESPRESSO MILUJE HVĚZDY, HVĚZDY MILUJÍ NESPRESSO!

Michal Hutta
30. Červen 2014

Společnost Nespresso je již dlouhá léta hlavním sponzorem filmového festivalu v Cannes. Káva Nespresso je všeobecně s filmovým průmyslem propojena již dlouhá léta. Letos se však vůbec poprvé stává i oficiální a hlavní kávou letošního již 49. ročníku Mezinárodního festivalu v Karlových Varech.

Již od 4. 7. 2014 do 12. 7. 2014 bude historické jádro v Karlových Varech opět hostit oblíbený filmový festival. Návštěvníci si zde budou moci vychutnat svou oblíbenou kávu mezi zastaveními na zdejším filmovém maratonu, a to hned na několika místech. Hlavní stan Nespresso naleznete na konci Dvořákových sadů, jehož součástí bude i kavárna. Ve stanu se můžete rovněž zúčastnit i kvízové soutěže anebo vyhrát tu nejlepší fotku kávového momentu z festivalu. Pochutnat si tu můžete na celé řadě rozmanitých káv a dokonce si tu budete moci koupit různé kávové receptury. Po celou dobu trvání festivalu bude káva Nespresso k dispozici i ve stanu Finlandia, kde naleznete umístěný i největší Nespresso kávovar Aguila.  Kávu si také můžete dát i v kavárně Happyend, jež provozuje Linka bezpečí, která je letošní partnerskou neziskovou organizací.

Káva Nespresso samozřejmě nesmí chybět ani na zahajovacím, závěrečném a mediálním večírku. V hlavním stanu si kromě šálku lahodné kávy budete moci užít i zábavu. Hrát tu totiž můžete o různé ceny a krom toho tu bude probíhat i soutěž o jeden z kávovarů Nespresso.

Nenechte si ujít jednu z nejvýznamnějších událostí roku, které věnuje pozornost celý svět a patří k TOP filmových festivalů (Cannes, Berlín, Benátky a Toky) na světě? 

                                                                                    www.nestle-nespresso.com

Firemní články