Nespresso odhaluje novou limitovanou edici káv inspirovanou světem sladkostí

Hana Benešová
08. Listopad 2017
Milovníci kávy si letos vánoční svátky, které jsou obdobím plným radosti, užijí ještě o trochu více. A to díky spolupráci Nespresso a uznávaného návrhářského dua Craig & Karl, jejímž výsledkem je nová limitovaná edice kávy, která byla vytvořena speciálně pro letošní Vánoce. Nejnovější limitka je odrazem hravosti a barevnosti sváteční sezóny. Inspirací jí byly tradiční sladkosti a vzpomínky, které na ně máme z dětství.

Nespresso se letos při vymýšlení dárkové kolekce svých výrobků spojilo s uměleckým duem Craig & Karl. Craig Redman a Karl Maier jsou přátelé ze studií, kteří své přátelství přetvořili v uměleckou spolupráci. Pro tyto umělce jsou typické barevné vzory, které promítli nejen na obaly limitované edice káv Nespresso Variations, ale také na servírovací doplňky.

Craig a Karl vysvětlují: „Inspirovala nás paleta příchutí káv Nespresso Variations a pojetí celé kampaně jako vzpomínky na staré cukrárny. Zároveň jsme si byli vědomi toho, že design produktů musí být moderní a odpovídající naší době. Prvotním nápadem bylo využít typické pruhy z lízátek a cukrátek, které v minulosti patřily k nejoblíbenějším sladkostem a díky kterým si řada zákazníků dodnes s nostalgií připomene své dětství. Jejich vzory jsou ale na druhou stranu velmi současné a moc se nám líbilo, jak pruhy vedoucí po kapsli vytváří dojem, jako by kapsle samotné byly bonbóny.”

Unikátní zážitek si o Vánocích vychutnáte s řadou Nespresso Limited Edition Variations Confetto. Jde o směsi, které vás překvapí svým sladkým aroma, jež je doplněno vysoce kvalitními zrny odrůd Arabica pocházejících z Jižní Ameriky. Kolekci tvoří tři směsi Variations Confetto Snowball (lahodné espresso kombinující sladké tóny kokosu s dotekem jemné vanilky), Variations Confetto Orangette (hořkosladké chuti pomerančové kůry se špetkou čokolády) a Variations Confetto Liquorice (s hřejivou kombinací koření a lékořicových bonbónů).

Tato exkluzivní sváteční kolekce je k dostání od 30. října 2017 na www.nespresso.com, v síti Nespresso Boutiques nebo na bezplatné zákaznické lince Nespresso zákaznického centra.

Firemní články