NESPRESSO PŘICHÁZÍ S LIMITOVANOU EDICÍ KÁVY Z PERU

Eva Bicanová
18. Květen 2015
Nespresso, lídr na poli prémiové porcované kávy, přichází s další exkluzivní limitovanou edicí Pure Origin Grand Cru - Perú Secreto. Jedná se o unikátní kávu pocházející z peruánských odlehlých farem, která svou chutí překvapí a potěší všechny milovníky tohoto nápoje.

Perú Secreto je intenzivní a vyvážené espresso s tóny pražení a kakaa. Má intenzitu 8 a proto skvěle ladí s mlékem, které kávě dodá nasládlé tóny “flambovaného banánu”.

Edice Perú Secreto bude uvedena na trh 18. Května a obohatí na omezenou dobu řadu Pure Origin Grands Crus, kterou tvoří kapsle Indriya from India, Rosabaya de Colombia, Dulsão do Brasil a Bukeela ka Ethiopia. Pro řadu Pure Origin se vybírá káva z kultovních zemí, které ji pěstují a tím získává svůj jedinečný charakter. Díky znalostem a zkušenostem dokáží odborníci z Nespressa najít ty nejkvalitnější zelené kávy kdekoli na světě.

Design balení se inspiroval místem, odkud Perú Secreto přichází. Motiv na obalu připomíná kámen - velkolepé pohoří And. Krabičku zdobí abstraktní vzor ve stylu Inků, jako symbol všudypřítomného dědictví, které tato starověká civilizace v zemi zanechala.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor