New Living Center se rozrostl o nový showroom, nově nabízí i služby koordinátora

Hana Benešová
26. Říjen 2017
V pražském New Living Center to skutečně žije! V tomto centru o více než 7.000 m2 naleznete 22 samostatných showroomů nabízejících vše pro bydlení. O tom, že je o něho obrovský zájem nejen ze stran zákazníků, ale také ze stran vystavovatelů, svědčí fakt, že zde společnost A La Maison otevřela svůj showroom. Kromě pražského Palladia tedy její krásné bytové doplňky naleznete i v 1. patře New Living Center.

Aby bylo New Living Center skutečně na úrovni, přišlo s novou službou – koordinátorem projektů. Jedná se o inovativní servis pro klienty, kteří staví, zařizují nebo rekonstruují bytové prostory. Koordinátor bude jejich partnerem, který jim bude od začátku do konce realizace k dispozici.

Poskytuje odborné rady a konzultace týkající se veškerého sortimentu nábytku, bytového zařízení a bytového sortimentu nabízeného v NLC, a zprostředkovává konzultace s dalšími odborníky, jakými jsou např. architekt, designer či obchodní poradce. Jeho služby jsou určeny pro všechny náročné klienty, kteří vyžadují výjimečnost a kvalitu.

Na služby koordinátora se budou moci těšit také zákazníci ve slovenské Bratislavě, kde právě probíhá rekonstrukce a přestavba nového New Living Center. Již je položená dlažba v hlavních chodbách a začíná se s pokládkou kójí ProCeram. Jak vidno, ani zde nezahálí!