NEWS & ARTICLES

New Living Center se rozrostl o nový showroom, nově nabízí i služby koordinátora

ARTICLE BY

V pražském New Living Center to skutečně žije! V tomto centru o více než 7.000 m2 naleznete 22 samostatných showroomů nabízejících vše pro bydlení. O tom, že je o něho obrovský zájem nejen ze stran zákazníků, ale také ze stran vystavovatelů, svědčí fakt, že zde společnost A La Maison otevřela svůj showroom. Kromě pražského Palladia tedy její krásné bytové doplňky naleznete i v 1. patře New Living Center.

Aby bylo New Living Center skutečně na úrovni, přišlo s novou službou – koordinátorem projektů. Jedná se o inovativní servis pro klienty, kteří staví, zařizují nebo rekonstruují bytové prostory. Koordinátor bude jejich partnerem, který jim bude od začátku do konce realizace k dispozici.

Poskytuje odborné rady a konzultace týkající se veškerého sortimentu nábytku, bytového zařízení a bytového sortimentu nabízeného v NLC, a zprostředkovává konzultace s dalšími odborníky, jakými jsou např. architekt, designer či obchodní poradce. Jeho služby jsou určeny pro všechny náročné klienty, kteří vyžadují výjimečnost a kvalitu.

Na služby koordinátora se budou moci těšit také zákazníci ve slovenské Bratislavě, kde právě probíhá rekonstrukce a přestavba nového New Living Center. Již je položená dlažba v hlavních chodbách a začíná se s pokládkou kójí ProCeram. Jak vidno, ani zde nezahálí!


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

NLC New Living Center
734 421 720
info@newlivingcenter.cz
Šafránkova 1238/1, Praha

Firemní články

UNIKÁTNÍ PROJEKT NEW LIVING CENTER

21.3.2016

Unikátní projekt New Living Center sdružuje pod svoji střechu dodavatele všech komodit a služeb, potřebných pro rekonstrukci nebo výstavbu domů, bytů, ale i administrativních budov, hotelů apod.

Kuchyně a interiéry na míru

18.7.2016

Společnost ProCeram působí na českém trhu šestým rokem, avšak zkušenosti týmu firmy ProCeram sahají až do roku 1990. Společnost, jež disponuje vlastními architekty a designéry, poskytuje komplexní služby v zařizování exkluzivních interiérů prémiovým nábytkem.

Luxusní italský výrobce IRIS Ceramica vyvinul jedinečný koncept Diesel Living

16.12.2016

Značka Diesel je Vám známa především díky nestárnoucím a trendy oděvům. Nyní italský výrobce luxusních obkladů a dlažeb IRIS Ceramica vyvinul celkový koncept pěti sérií, jež jsou vzájemně kombinovatelné a pokračují ve stejném trendu.

Přesvědčte se o jedinečnosti konceptu Diesel Living na vlastní oči v pražském New Living Center

9.1.2017

Značka Diesel je Vám známa především díky nestárnoucím a trendy oděvům. Nyní italský výrobce luxusních obkladů a dlažeb IRIS Ceramica vyvinul celkový koncept pěti sérií, jež jsou vzájemně kombinovatelné a pokračují ve stejném trendu.

ProCeram spolupracoval s designérkou Ivankou Kowalski na Rezidenci v Pařížské ulici

24.1.2017

Není to tak dlouho, co byla dokončena Rezidence v Pařížské ulici. Jeden z luxusních bytů o rozloze 300 metrů čtverečních navrhovala interiérová designérka Ivanka Kowalski. Rozhodla se jej stylizovat do luxusního francouzského bydlení a nutno podotknout, že se jí to velmi povedlo.

Luxusní italské tapety Glamora nabízí nově Marthi Design

12.10.2016

Italské luxusní tapety Glamora jsou spojením klasiky a moderního designu. Charakteristická je pro ně vášeň pro myšlenky, vize a sny. Její tým spolupracuje s těmi nejlepšími designéry.

New Living Center nabízí jedinečné exteriérové tapety Wall&decò

18.12.2016

Pokud jste si mysleli, že tapety patří jen do interiéru, byli jste na omylu. Specialista na originální tapety Wall & decò tyto zažité konvence boří. Společnost Wall & decò založil vizionář Christian Benini.

Francouzská značka Cabasse otevřela v Praze svůj největší evropský showroom

30.1.2017

Začátkem prosince loňského roku proběhlo slavnostní otevření showroomu francouzské značky Cabasse, která se specializuje na výrobu luxusních designových reproduktorů. Z hlediska množství a hodnoty vybavení se jedná o největší evropský showroom této značky.

Jedinečný lustr Foibos Design můžete zhlédnout v New Living Center

20.2.2017

Společnost Foibos Design se již více jak 20 let zabývá designem, ruční výrobou a instalací exkluzivních svítidel na zakázku. Foibos Desing pokračuje v dlouholeté tradici zpracování českého skla, které úspěšně propaguje u nás i ve světě.

Koupelnový textil BATH & BEAUTY BY MÖVE s vitaminem E revitalizuje Vaše vlasy a pokožku

20.3.2017

Lifestylová značka Möve i kosmetická značka Biotherm po několik desetiletí představují kvalitu, tradice i inovativní přístup na trhu luxusních osobních produktů. Obě značky se nyní daly dohromady, aby vytvořily novou inovativní řadu BATH & BEAUTY BY MÖVE s příměsí vitaminu E.

Chcete mít stejnou dlažbu terasy jako Burdž al-Arab? Zavítejte do pražského New Living Center

16.5.2017

Nejluxusnější hotel na světě – Burdž al-Arab – na své terase použil dlažby italského výrobce REX. Pro tuto realizaci použil dlažby ve formátu 40x80 cm ze série La Roche.

ProCeram navštívil veletrh obkladů a dlažeb – Cevisama 2017

2.6.2017

Společnost ProCeram, která dodává obklady, dlažby, sanitární techniku a koupelny, je letos na trhu již 8. rokem. Jako každý rok, tak i letos sleduje ty nejnovější světové trendy a přináší je k nám.

Moderní centrum designu a bydlení New Living Center se již brzy otevře i v Bratislavě

10.7.2017

Pokud jste již pražský obchodní dům New Living Center nabízející vše pro bydlení navštívili a pokud se Vám tento koncept sdružení pod jednou střechou líbil, můžete se těšit na jeho odnož, která vzniká na Slovensku. Bude zde zcela ve stejném duchu – moderním a otevřeném k zákazníkům.

Výrobní závod TechnoArt rozšířil své portfolio o atypické květináče

26.7.2017

Výrobní závod TechnoArt se zaměřuje na následné zpracování keramických obkladů a dlažeb. Díky nejmodernějšímu technologickému vybavení umožňuje pracovat s keramickými obklady obdobně, jako s kamenem. Je schopen dodávat prakticky všechny schodišťové stupně z jednoho kusu, ale i i šestimetrovou kuchyňskou linku s jednou spárou.

ProCeram a jeho zdařilé letní realizace

25.8.2017

Společnost ProCeram, která je předním dodavatelem v oboru obklady, dlažby, sanitární technika a vybavení koupelen, sídlí v pražském New Living Center. Ani v létě se nenudí. Právě v New Living Center dokončuje společnost CS Beton svoji venkovní expozici a ProCeram s ní na projektu spolupracuje.

New Living Center se rozrostl o nový showroom, nově nabízí i služby koordinátora

26.10.2017

V pražském New Living Center to skutečně žije! V tomto centru o více než 7.000 m2 naleznete 22 samostatných showroomů nabízejících vše pro bydlení. O tom, že je o něho obrovský zájem nejen ze stran zákazníků, ale také ze stran vystavovatelů, svědčí fakt, že zde společnost A La Maison otevřela svůj showroom.