Nezapomeňte si připít na První máj!

Redakce
18. Duben 2018
Svátek zamilovaných, První máj je tu za pár dní a pokud ještě nemáte vyhlédnutou tu správnou třešeň, nezapomeňte se k tomu také poohlédnout po kvalitním přípitku, který vaše drahá polovička jistě ocení. V dnešní době již existuje široká nabídka kvalitních šumivých vín. K velmi oblíbeným patří například zamilovaná edice Cava Anna de Codorníu Love.

Cava je kvalitní španělské šumivé víno, vyráběné tradiční metodou. Stejně jako u francouzského champagne probíhá i druhotné kvašení u cavy již přímo v lahvi a to až 18 měsíců. Díky délce kvašení se cava vyznačuje příjemným vytrvalým perlením a svěží chutí. Když zavřete oči, budete se při popíjení cítit právě tak, jako byste se právě slunili na některé ze španělských pláží.

První cavu vyrobil v roce 1872 Raventos Codorníu. Ve španělských sklepích Codorníu vyrobili kvalitní široké portfolio vín, čímž se vinařská rodina proslavila a v současnosti se jedná o největšího producenta cavy na světě. Právě například pro zamilovaný první květnový den se hodí elegantní a zároveň moderní Cava Anna de Codorníu Love. Kvalitní šumivé víno se vyznačuje brilantní zlatou barvou s mírně zelenými odlesky. Tato cava kvasila 15 měsíců a díky tomu se víno pyšní příjemným perzistentním perlením. Co se týče chuti, převažují citrusy a tropické plody s brioškou v buketu. Tato edice je k dostání na www.1er.cz za 399 Kč.

Milovníkům klasiky můžeme nabídnout elegantní champagne Deutz Brut Rosé. Jeho jemné perlení doplňuje vůně malin, třešní a pomerančové kůry. Delikátní chuť po zralém ovoci je vyrovnaná příjemnou mineralitou a krémovým závěrem. Za 1469 Kč ho pořídíte na www.1er.cz.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor