NEZAPOMENUTELNÝ VALENTÝNSKÝ VÍKEND NA CHATEAU MCELY

Redakce LUXUS.cz
20. Leden 2016
Využijte Chateau Mcely pro nezapomenutelné strávení dne svatého Valentýna. Přijeďte na zámek o víkendu 12. - 14. 2. a využijte speciální balíček Zimní odpočinek nebo Mcelský elixír lásky, v rámci kterého prožijete společně hlubokou rituální relaxaci. Do vašeho pokoje si můžete nechat navést oblíbené květiny vaší dívky a ozdobit ho přesně tak, jak by si to přála.

Darujte ženě svých snů kosmetiku z kolekce Mcely Bouquet nebo hedvábný šátek a odpočiňte si spolu v lázních Mcely Bouquet Spa.

Prvních 6 párů si bude moci dopřát luxusní večeři ve Zlatém sále při svitu 101 svíček a dokonce s vlastní obsluhou. Ale ani ostatní páry nebudou ochuzeni o gurmánský zážitek v podobě Valentýnského afrodiziakálního menu.

Soukromí Medový altán nabízí koupel ve vodě z místní studánky promíchanou s bylinkami s omamnou vůní. K tomu můžete poslouchat relaxační hudbu a popíjet čaj Damiána.

Využít můžete partnerskou masáž či se pobavit u romantické komedie 10 pravidel jak sbalit holku. Dokažte své druhé polovičce, jak moc ji milujete a užijte si společně si romantický víkend na zámku.

Firemní články