Nová dámská vůně Mon Guerlain, jež oslavuje ženství, je opravdovou událostí ve světě parfumérství

18. Duben 2017 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15555

Již pátá generace parfumérů Guerlain ztělesňuje historii parfumérství, objímá její srdce i duši. Byl to Guerlain, který prozkoumal celou planetu při hledání nových, vzácných surovin a ingrediencí. Byl to Guerlain, kdo vynalezl nové, smělé "akordy" a vytvořil přes 1100 parfémů...

„Stejně jako pro mé předchůdce, je moje práce vedená vášní pro jemné řemeslo, obdiv k řemeslnému know-how, autenticitou setkání a upřímností emocí", říká Thierry Wasser, pátý parfumér Maison Guerlain.

Odvážná, smyslná vůně vznikla kompozicí čtyř vzácných surovin: smyslné vanilky Tahitensis, čisté levandule Carla, jasmínu Sambac a santalového dřeva. Kvadratický flakón je dílem Gabriela Guerlaina a řemeslně byl zpracován Baccaratem již v roce 1908. Stal se flakónem legendárních vůní Guerlain a v průběhu času se z něj stala opravdická ikona. Stal se inspirací pro další umělce a designéry. Jeho název “quadrilobe” vděčí za své jméno masivnímu uzávěru flakónu, který zobrazuje čtyřlístek.

Za propojením Angeliny Jolie (která celý honorář z kampaně věnuje na charitativní účely) a značky Guerlain stojí spojení trvající již desítky let. Prochází její pamětí ve vzpomínkách na maminku, která celé její dětství používala sypký pudr Guerlain. Pro Angelinu, v jejích vzpomínkách na dětství, představoval tento pudr symbol kvality, elegance a ženskosti. Toto neviditelné spojení mezi Guerlain a Angelinou Jolie bylo znovu obnoveno v Kambodži, kde Angelina natáčela svůj čtvrtý celovečerní film “First They Killed My Father” popisující osud dítěte zasaženého válkou a ztrátou svých blízkých.

Reklamní film „Notes of the woman“ se odehrává v Provence, kde roste levandule Carla, která se tu sklízí na konci července. Je to také místo ve Francii, které Angelina Jolie a její rodina dobře zná a miluje již po mnoho let. Film je výsledkem spolupráce mezi Terence Malick, Angelinou Jolie a Maison Guerlain. Poprvé se Guerlain snaží vzdát hold profesi, která vybudovala jeho slávu od roku 1828 tím, že postaví do centra pozornosti reklamního spotu samotného parfuméra.

Mon Guerlain je vůně přetékající drzostí, elegancí a tajemstvím. Vůně pro ženy, které nejsou kategorizovány, které objímají život se vším, co přináší, cítí se dobře ve své kůži a jejich životním krédem je být věrná sama sobě a žít život, který je užitečný také ostatním.

Galerie