Nová kolekce caviar resort – prázdninový chic účes po celé léto

Redakce
09. Květen 2018
Přichází nová limitovaná letní kolekce z edice Alterna Hair Care roku 2018 a přináší s sebou luxusní řadu Caviar a 3 stylingové produkty neutralizující ničivé efekty slunce, bazénu a slané vody. Jako bonus dodávají vlasům objem a lehkou hydrataci. S těmito přípravky vytvoříte dokonalý účes a budete za hvězdu na pláži i ve městě.

Sea Tousled Texture Spray Jde o limitovanou edici texturizačního spreje. Ten neutralizuje ničivé efekty slunce, bazénu a slané vody. Vašim vlasům dodá objem a lehkou hydrataci. Je určen pro všechny, kdo chtějí mít přirozeně vytvarované vlny. Hlavními přísadami jsou výtažek z kaviáru a vitamín B5. Tyto ingredience obsahují aminokyseliny a omega-3 mastné kyseliny, které zjemňují vlákna vlasů a dodají jim krásný lesk. Vaše vlasy budou pružnější, hydratované a ohebné.

Sea Tousled Texture Spray vám vykouzlí smyslné plážové vlny, které mají lehký objem a výraznou texturu. Hydratuje vlasy, zároveň je nevysušuje jako jiné spreje obsahující mořskou sůl. Stačí, když jej po vytvoření účesu nanesete rovnoměrně na suché vlasy. Celá kolekce je již nyní dostupná v Alterna salonech a na www.alternahair.cz. Alterna dále nabízí Caviar Resort Sun Reflection Shine Spray a Caviar Resort Breeze Air - Dry Styling Balm.