NOVÁ KOLEKCE KABELEK MUST C DE CARTIER

21. Listopad 2016 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15971

Burgundský odstín vínově červené kůže se stal díky domu Cartier ikonou, když byl v roce 1970 ustanoven oficiální barvou pro kožené zboží tohoto francouzského domu.

Hladká kůže s vyráženým dvojitým C, zlatými rohy a zapínáním ve tvaru C, se staly jasnými symboly kolekce doplňků pojmenované Must. Nové provedení a variace na klasický styl přicházejí s novou kolekcí Must C de Cartier ve vínové a béžové barvě.

Tři ikonické tvary kabelek – saddle, bucket a tote – Cartier zůstává věrný androgynnímu stylu, ze kterého kolekce vychází, a i přesto, že jsou tvary radikálnější, kabelky jsou stejně praktické jako jejich inspirace v pánských kolekcích Must.

Vzhled kůže nových modelů je matnější, logo přepracované, vyplněné sametem a protáhlé do elipsovitého tvaru. Odstraněno bylo také zlaté kování na rozích. Čistota designu však zůstala spolu s tou nejjemnější kůží a propracovanými sedlářskými stehy, které odkazují na rukodělnou zručnost řemeslníků Cartier.

Nadčasová elegance a střízlivost kolekce jsou dokonalým estetickým propojením současných trendů s jasně rozpoznatelnými prvky ikonických kolekcí.

Galerie