Nová kolekce Natali Ruden ve znamení Alchymie bude představena již tuto středu

Redakce Luxus.cz
27. Listopad 2017
Již 29. 11. 2017 Natali Ruden představí svoji novou kolekci s názvem ALCHYMIE v luxusním hotelu Aria na Malé Straně. Jak známo, alchymie - obor, který v hojné míře rozvinul experimentální metody poznávání přírodních dějů, je také zároveň experimentální mystikou. Vychází z nauky o příbuznosti a přeměnách látek a zaměřuje se na proces zdokonalování přírody. Zkoumá přirozenost těl a jejich proměňující se sílu. A právě proces zdokonalování uvidí návštěvníci autorské přehlídky Natali Ruden

Kolekce Alchymie by měla podtrhnout krásu ženského těla. Modely by měly zvýraznit, jak žensky se cítíte a jak úspěšné jste. Zároveň by měly vyjádřit, kým jste. Kolekci předvedou nejen modelky, ale také herečka Dana Morávková. Přesto, že jako většina z nás nemá výšku modelky, modely Natali Ruden dokonale podtrhnou krásu jejího těla. Cílem návrhářky a podnikatelky s výtvarným cítěním a uměleckým srdcem je vytvářet módu, která zohledňuje osobnost její nositelky.

Alchymie nabízí luxusní látky (jako jsou hedvábí a kašmír) a eleganci prostřednictvím jednoduchých a ladných střihů, ale také kontrasty tvarů, výrazné zajímavé barvy a kombinace nejrůznějších materiálů s kůží. Natali Ruden se rozhodla autorskou přehlídkou také pomoci, tam kde je to v tento předvánoční čas nejvíce potřeba, a to nadačnímu fondu Veroniky Kašákové, který pomáhá dětem z dětských domovů.

Natali Ruden za svou dosavadní kariéru dosáhla mnoha úspěchů a ocenění, její modely se staly součástí sbírek několika muzeí a obléká řadu známých osobností. Materiály, které uvidíte, byly speciálně připraveny na zakázku návrhářky. Modely NATALI již měli možnost zhlédnout ve světových metropolích jako například v New Yorku, Londýně, Moskvě, Kyjevě či Edinburghu. Zdobily i každoroční diplomatickou večeři pořádanou královnou Alžbětou II. v Buckinghamském paláci.

NATALI RUDEN