NEWS & ARTICLES

Nová kolekce ORIBE BODYCARE je vytvořena za pomoci ikonické vůně Oribe CÔTE D’AZUR

ARTICLE BY

Kolekce péče o tělo ORIBE BODYCARE je novinkou v rodině Oribe. Vznikla z luxusních receptur, které hydratují, vyživují a zároveň se vyznačují typickou vůní Oribe, jež si nejde nezamilovat. Směs obsažená v produktech péče o tělo je směs z olejů ze sladkých mandlí, mokřadek a brutnáku lékařského. Olej ze sladkých mandlí je bohatý na vitamin E, nenasycené mastné kyseliny, proteiny, draslík a zinek, jež vyživují a zjemňují pokožku a předchází dehydrataci. Mokřadový olej dodává pokožce pružnost a zanechává ji hedvábně jemnou. Brutnákový olej je bohatý na mastné kyseliny. Suché pokožce navrací hydrataci a jemnost.

Doslova zářit budete s tělovým peelingem CÔTE D’AZUR. Přírodní cukrový exfoliant vyleští zašedlost a luxusní oleje dodají pokožce hebkost, jemnost a hydratují ji. Pokožka bude vonět specifickou vůní ještě dlouho po použití peelingu. Kromě výše použitých ingrediencí je v peelingu směs z diamantového pudru a cukru, Shea Butter vytvářející ochranný závoj na pokožce, a tři druhy oleje - sojový, kokosový a slunečnicový.

Vyživující perleťové tělové mýdlo CÔTE D’AZUR čistí pokožku a dodává jí hedvábnou hebkost. Vznikl z kombinace mučenkového oleje, ze směsi olejů ze sladké mandle, mokřadek a brutnáku lékařského, dále z extraktu z jantaru a sojového a rýžového oleje.
Šetrný krém, který zahalí vaši pokožku do omamující vůně Côte d’Azur, je posilňující tělový krém CÔTE D’AZUR. Pokožce dodává hebkost a hloubkově ji hydratuje, díky čemuž bude vaše pokožka vypadat mladší a zářivější.
Kolekce je k dostání pouze v salonech Oribe.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

SALON PROFESSIONAL, S. R. O.
+420 222 314 051
info@salonpro.cz
Pod Bání 8, Praha

Firemní články

DERMALOGICA PŘEDSTAVUJE CHARCOAL RESCUE MASQUE - MASKU, NA KTERÉ SE STANETE ZÁVISLÁ

5.10.2016

Unavená a mdlá pleť má nyní rychlé řešení. Nová Charcoal Rescue Masque od Dermalogica® detoxikuje, rozjasňuje a zlepšuje všechny nedostatky pleti. Obsahuje ingredience, které eliminují nadbytečný maz a nečistoty, stahují póry, zklidňují začervenání a zlepšují jemnost a texturu pleti.

Dermalogica představuje nový Overnight Retinol Repair 1 %

18.7.2017

1. května letošního roku byl uveden na náš a slovenský trh produkt Dermalogica Overnight Retinol Repair 1 %.

Dermalogica představuje NOVINKU – Nightly Lip Treatment

25.8.2017

Řekněte “Dobrou noc” stárnoucím rtům: Nový Nightly Lip Treatment od Dermalogicy vyhladí vrásky od smíchu a kolem úst, zatímco spíte. Tato bohatá noční péče, která byla v USA uvedena na trh 8. června 2017, hydratuje a regeneruje pleť na rtech a v jejich okolí, zlepšuje pružnost pleti a pomáhá předcházet stárnutí ještě předtím, než se objeví.

Nová kolekce ORIBE BODYCARE je vytvořena za pomoci ikonické vůně Oribe CÔTE D’AZUR

10.11.2017

Kolekce péče o tělo ORIBE BODYCARE je novinkou v rodině Oribe. Vznikla z luxusních receptur, které hydratují, vyživují a zároveň se vyznačují typickou vůní Oribe, jež si nejde nezamilovat. Směs obsažená v produktech péče o tělo je směs z olejů ze sladkých mandlí, mokřadek a brutnáku lékařského.

Hladké a lesklé vlny bez poškození vlasů vytvoří kulma Hot Tools Professional

18.12.2017

Toužíte po krásných vlnách a zároveň se bojíte, že si své vlasy kulmováním zničíte? S přelomovou kulmou Hot Tools se nic takového nestane. Už nebudete muset stát hodinu před zrcadlem, než budete moci vyrazit do společnosti - kulmování s ní je totiž hračka!

Účinné zklidnění citlivé pleti přináší Nové UltraCalming Duo od Dermalogica

21.2.2018

Pod pojmem citlivá pleť si každý představí něco jiného. Někteří si ji vykládají jako mírné, občasné zanícení, u jiných osob se objevuje zčervenání, které je velmi omezuje. Citlivost postihuje každý typ pleti od suché po mastnou. Na citlivost má vliv genetika, stres, dieta, kosmetické ingredience, alergie a znečištění ovzduší.