Nová kolekce ORIBE BODYCARE je vytvořena za pomoci ikonické vůně Oribe CÔTE D’AZUR

Hana Benešová
10. Listopad 2017
Kolekce péče o tělo ORIBE BODYCARE je novinkou v rodině Oribe. Vznikla z luxusních receptur, které hydratují, vyživují a zároveň se vyznačují typickou vůní Oribe, jež si nejde nezamilovat. Směs obsažená v produktech péče o tělo je směs z olejů ze sladkých mandlí, mokřadek a brutnáku lékařského. Olej ze sladkých mandlí je bohatý na vitamin E, nenasycené mastné kyseliny, proteiny, draslík a zinek, jež vyživují a zjemňují pokožku a předchází dehydrataci. Mokřadový olej dodává pokožce pružnost a zanechává ji hedvábně jemnou. Brutnákový olej je bohatý na mastné kyseliny. Suché pokožce navrací hydrataci a jemnost.

Doslova zářit budete s tělovým peelingem CÔTE D’AZUR. Přírodní cukrový exfoliant vyleští zašedlost a luxusní oleje dodají pokožce hebkost, jemnost a hydratují ji. Pokožka bude vonět specifickou vůní ještě dlouho po použití peelingu. Kromě výše použitých ingrediencí je v peelingu směs z diamantového pudru a cukru, Shea Butter vytvářející ochranný závoj na pokožce, a tři druhy oleje - sojový, kokosový a slunečnicový.

Vyživující perleťové tělové mýdlo CÔTE D’AZUR čistí pokožku a dodává jí hedvábnou hebkost. Vznikl z kombinace mučenkového oleje, ze směsi olejů ze sladké mandle, mokřadek a brutnáku lékařského, dále z extraktu z jantaru a sojového a rýžového oleje. Šetrný krém, který zahalí vaši pokožku do omamující vůně Côte d’Azur, je posilňující tělový krém CÔTE D’AZUR. Pokožce dodává hebkost a hloubkově ji hydratuje, díky čemuž bude vaše pokožka vypadat mladší a zářivější. Kolekce je k dostání pouze v salonech Oribe.