NOVÁ KOLEKCE PARFÉMŮ LUSH - GORILLA PERFUME VOLUME 3, DECAY ANE RENEWAL

Redakce LUXUS.cz
13. Duben 2015
Za Gorilla Perfumers stojí parfuméři Mark a Simon Constantine. Mark je jeden ze zakladatelů značky LUSH a Simon je jeho syn. Inspirováni svou každodenní prací a také i neustálým tlakem posouvat své hranice kreativity, vytvořili nově projekt Gorilla Perfumers, coby umělecké vyjádření své spolupráce na poli parfémů.

Pomocí vůní interpretují svět kolem sebe, své vzpomínky, zážitky a emoce. Velkou inspirací je jim hudba, a proto stejně jako je tomu v hudebním průmyslu své parfémy koncipují do souhrnných alb, v nichž každý parfém vyjadřuje určitý píseň a píseň. Vydání takové kolekce se pak slavnostně uvádí na originálních audiovizuálních výstavách pro spolupracovníky i široké publikum. Parfémy se navíc po světě prezentují nejen v obchodech LUSH, ale i v několika speciálních Gorilla Perfume galeriích v Londýně, Tokiu, New Yorku a v Jižní Koree. Probíhá přitom spolupráce i s mnoha hudebníky, básníky, tanečníky a umělci. Kreativní duo neustále hledá nové talenty. Tito lidé stojí i za obaly parfémů, které jsou samy o sobě uměleckými díly. Gorilla perfumes Vol.3 Death Decay and Renewal je rebelská kolekce inspirovaná cyklickou povahou života. Snoubí se v ní zármutek nad ztrátou blízkých, ale i oslava života a krás přírody. Parfémy mají podle druhu vždy několik provedení: tuhý parfém, klasický sprej, lahvičku s kapátkem nebo tělový sprej.

ALL GOOD THINGS Parfém je inspirovaný hořko-sladkým koncem vztahu. Je to sladké opilecké zakopnutí, pád ze schodů do obláčku cukrové vaty s černým pepřem. Parfém v sobě umně snoubí dřevité tóny s květinovými - jeho základem je růže, cedr, tonka, jalovec, citrusy a anýz.

DAD’S GARDEN LEMON TREE Zachycuje zelenající se jihoafrickou zahradu Markova otce, plnou jasu a zářivých barev, příval slunných citronů a šťavnatých limet. Tato vůně, hold v podobě tělového spreje, sálá sladkými citrusy s ostřejší osvěžující notou, která zůstane v pokožce i v mysli. Postůjte pod citronovníkem a oddejte se paprskům slunce šimrajícím na zátylku.

DEAR JOHN Vůně, kterou LUSH vytvořil již před mnoha lety, když ještě začínal. Vůně se na nějakou dobu přestala prodávat a nyní zažívá znovuzrození. Uklidňující, zemitá vůně cedrového dřeva připomíná pohodové, útulné noci ve srubu. Dále ucítíte svěží citrusy spolu se silnou kávovou notou a špetkou borovice a kouřového vetiveru.

DEATH & DECAY Mark v nepříznivém roce, kdy on i Simon čelili smrti milovaných osob, stvořil parfém, který vás přenese na klidné rozjímavé místo, kde můžete tiše rozjímat uvažovat o životě a smrti Parfém je však plný optimismu. Uvnitř naleznete květinovou vůni s jemným liliovým srdcem doplněným indolem, který dodává pronikavou omamnost. Čistá květinová vůně lilie a zralé tóny indolu vytváří tenkou linii mezi hojností krásy a jejím nevyhnutelným rozkladem. Kerbside Violet je znovuzrození, ovlivněné náhodnými pouličními setkáními, která zažehnou jiskru letmého zájmu a potom stejně rychle zmizí za rohem. Parfém je svěží, odvážný, má jiskru. Uvnitř se skrývá vůně fialek. Smuggler’s Soul je hluboká, nebezpečná a opojná vůně. Obsahuje santalové dřevo, vetiver a citronovou trávu.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor