NOVÁ KOLEKCE PARIS NOUVELLE VAGUE BY CARTIER JE INSPIROVANÁ PAŘÍŽÍ - MĚSTEM MÓDY A UMĚNÍ

01. Červen 2015 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13726

Klenotnický dům Cartier našel inspiraci pro svou novou kolekci Paris Nouvelle Vague ve městě plném lásky, umění a módy. V Paříži. Tuto vysoce kreativní kolekci představuje silná, sebevědomá, charismatická žena s vytříbeným vkusem. Přesně tak by se dala popsat Bianca Brandolini, modelka, jedna z nejlépe oblékaných žen časopisu Vogue, kterou si klenotnický dům Cartier vybral za tvář své nové kolekce Paris Nouvelle Vague.

V umělecky zhotovených špercích se snoubí zlato s ručně zpracovávanými korálky tvořící ornamenty, oblouky a mřížky v čistém stylu. Jsou oživeny diamanty a drahokamy v pronikavých odstínech.

Mimořádné šperky v řadě EXQUISITE DELIGHTS BY CARTIER mají podobu těch nejluxusnějších sladkostí, oslavují barvy a zakulacené tvary. Oblé prsteny z barevných kamenů vám připomenou osvěžující sorbety a náhrdelník s rudými spinely, růžovým morganitem a perlami vám zase navodí chuť našlehaného Chantilly krému.

Pařížský most Pont des Arts plný zavěšených zámků, vlny řeky Seiny a architektura kolem byla inspirací pro řadu WINDING CITY STROLL BY CARTIER - náhrdelníky a náramky ozdobené jemnými přívěšky, diamanty zdobené mřížkami, velkolepé náramky a prsteny.

Řada PARIS AT NIGHT BY CARTIER v sobě odráží slávu pařížských kabaretů a varieté. Jemné šustění náhrdelníků, prstenů a náušnic, hravé a nespoutané, spojené oslnivými zlatými korálky různých velikostí a diamanty.

Galerie