NOVÁ KOLEKCE ŠPERKŮ BVLGARI MVSA CTÍ MÚZY STAROVĚKÉHO ŘECKA

Michal Hutta
26. Srpen 2014

Nová kolekce unikátních šperků Múza byla společností BVLGARI vytvořena inspirací devíti legendárními sestrami, které vládly umění, poezii a hudbě.

Touto kolekcí šperků BVLGARI dává hold dávným italským kořenům a jeho dědictví. Jde o fascinující inspiraci, kdy je žena umělcem svého života a inscenuje svou vlastní osobní mytologii násobenou o uměleckou inspiraci tak, aby mohla žít hned několik životů v jednom. Je to moderní žena s osobním kouzlem, která se vrhá do všech kreativních oblastí, tedy od malby přes kinematografii až po architekturu. 

Pro BVLGARI je takovým ztělesněním moderní múzy Carla Bruni-Sarkozy. Jde o ženu reprezentující svou dobu s několika aspekty své odvážné osobnosti. Je smyslná a zároveň tajemná. Její mnohá nadání jí umožňují žít mnoho životů. Carla Bruni je mnohostranně ženská a je vlastně živou formou dokonalého šperku. Je to totiž žena elegantní, okouzlující, hravá a jedinečná. Díky své vášni a síle se stává ikonou. Možná i díky jejímu přístupu k životu je umocněna velmi elegantní a sofistikovanou aurou. BVLGARI jako milovník dokonalé krásy a zároveň umělec zachytil tuto zvláštní nepopsatelnou auru této jedinečné ženy a vytvořil tuto kolekci šperků.

MVSA nabízí hned 26 rozličných šperků sestávajících z prstenů. Náhrdelníků, náramků a náušnic. Všechny hrají zářivými barvami drahých kamenů (modrý topaz, ametyst, citrín, chalcedon, onyx, rubelit, růžový quartz, prasiolit, turmalín, tanzanit, perleť a diamanty). Odvážné barevné kombinace těchto vzácných kamenů jsou spojeny ve smyslných kreacích a ženských tvarech, které připomínají krásné dcery (múzy) umění. U některých výtvorů bylo použito bílé zlato místo růžového zlata, aby se zvýraznily odstíny, zatímco výbrusy kamenů a jejich uspořádání jsou výsledkem pečlivé studie zaměřené na hustotu barvy drahokamů. Hlavním znakem charakterizující celou tuto kolekci šperků je dramatický výbrus tzv. Takhi.  

www.bvlgari.com

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor