NOVÁ KOLEKCE ZDRAVÉHO NÁDOBÍ GREENPAN

Redakce LUXUS.cz
02. Listopad 2013

Značka zdravého a všestranně využitelného nádobí GreenPan představuje kolekci 3D Milan s inovativním povrchem pánví Thermolon Marathon.

V nabídce jsou tři typy reliéfů pánví, díky nimž dochází při vaření k optimálnímu rozložení tuku a distribuci tepla s ohledem na druh použitých surovin. Pokrmy se tak připravují adekvátně svému složení, jsou křupavější, výtečně chutnají a jejich příprava zabere mnohem méně času. Přidanou hodnotou je pak velmi snadná údržba. Všechny povrchy nádobí GreenPan jsou stoprocentně zdravé, neobsahují žádné škodlivé látky a neuvolňují toxické výpary, i když se zahřejí na 450 ˚C.

Tři typy reliéfů pánví z kolekce 3D Milan zaručí ty nejlepší výsledky při vaření. Hladký reliéf je vhodný na přípravu palačinek, omelet nebo lívanců, reliéf s důlky šetrně připraví zeleninu či ryby bez ztráty vitaminů, zatímco žebrovaný reliéf zajistí perfektní přípravu masa.

Novinkou je i designová kolekce nejvyšší řady Barcelona, která zahrnuje dvě pánve, omáčník a dva typy hrnce s poklicí – k dostání s povrchem Thermolon Marathon i indukční technologií Magneto.

Všechny nové kolekce nádobí GreenPan budou k dostání od listopadu 2013. Jejich uvedení na český trh provází speciální akce 30 dní garance vrácení peněz. Můžete tedy nádobí vyzkoušet, a pokud nebudete spokojeni, při splnění podmínek je vrátit. Akce platí od 1.11. 2013 do 31.12. 2013.

www.greenpan.cz

www.pottenpannen.cz

  

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor