Nová pánská vůně PRADA Luna Rossa Black

17. Červenec 2018 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17341

Značka Prada reprezentuje vše - dynamičnost, vytříbenost a mužnost. Toto všechno jsou elementy, které můžeme najít v kolekci Luna Rossa. Od roku 2012, kdy tato linie spatřila světlo světa je jednou z nejznámějších z tvorby této značky. Po poslední vůni Luna Rossa Carbon z roku 2017 se Prada rozhodla pro zcela nový výtvor a to Luna Rossa Black. Je ještě mužnější než předchozí vůně - odráží typický italský šarm nabitý životem.

První parfémová vůně v rodině Prada Luna Rossa vychází z břitkosti objevování města. Odráží v sobě pocit, kdy objevujete něco nového, nový úhel vašeho každodenního prostředí.

Nejdříve Vás zaujme květinovou svěžestí bergamotu a anděliky, pak se rozvine mužnost díky pačuli a kumarinu. Nakonec se Prada Luna Rossa Black rozvine do mužného živého základu tvořeného dřevitými tóny a jantarem. Energie proudí od samého počátku - na vrcholu bergamot a andělika. Pačuli a kurkuma v srdci dodává na náladovosti. Vůně Prada jsou velmi přitažlivé, stejně jako muži, kteří vůně Prada nosí.
 

Galerie