NOVÉ ÉČKO LÁKÁ MILOVNÍKY KOMFORTNÍ JÍZDY

Andrea Mevaldová
25. Únor 2016
Čtenost článku je: 12237 [?]
Mezi automobilové novinky roku 2016 se řadí i Mercedes–Benz E-class. Jde již o sedmou generaci nejúspěšnějšího modelu. Třída E má za sebou 13 milionu prodejů po celém světě. Jako první byl představen sedan na autosalonu v Detroitu, během roku se ještě představí varianta kombi a do roku 2017 se ukáže model oblíbeného kupé a kabrioletu.

Éčko se svým designem řadí mezi novou řadu C a S. Nová třída E Ztělesňuje moderní styl a sofistikovaný sportovní charakter – jedinečné spojení v segmentu prémiových sedanů. Výrazné linie zdůrazňují přirozenou eleganci vozu.

Vysoké standardy jsou odrazem nové třídy E. Záhyby, vrásky nebo hranatý design jsou již dávnou minulostí. Protažená kapota motoru, elektrizující světlomety a výrazná široká přední část s velkými přívody vzduchu jsou příslibem sportovního stylu jízdy s maximálním komfortem.

Mimo standardní výbavu je možné si vybrat ze tří linií výbavy a designu. Sada EXCLUSIVE Exteriér, Linie AVANTGARDE Exteriér a Linie AMG Exteriér. Máte jedinečnou možnost upravit si vůz podle svých představ. Navíc si můžete vybrat z různých barevných kombinací a materiálů. Pro začátek si zvolte například jeden ze tří barevných odstínů hnědé kůže. Luxus v moderním pojetí třídy E zvýrazní ozdobné prvky z hliníku nebo pórovitého dřeva.

MERCEDES-BENZ

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže