Nové Lázně citlivě propojují historii s elegantním moderním ubytováním

Redakce Luxus.cz
24. Listopad 2016
Pětihvězdičkový hotel Danubius Health Spa Resort Nové Lázně patří k neodmyslitelným dominantám centra Mariánských Lázní. Bohatá historie se zde snoubí s maximální péčí o pohodlí hostů, kteří jistě uvítají další špičkově zrekonstruované luxusní pokoje.

Už roku 1896 nabídly Nové Lázně skvělé lázeňské prostředí pro nejbohatší návštěvníky, politiky a význačné panovníky své doby. Dnes vedle své perfektní polohy v lázeňském centru města nabízejí návštěvníkům 97 kompletně vybavených luxusních pokojů s free wifi připojením. Přes dvě desítky z nich nyní doslova voní novotou. Důkladná rekonstrukce proběhla v zimních měsících. Hosty v nich okouzlí nejen komfort samostatného obývacího pokoje a ložnice, ale i nádherný výhled do protilehlého parku. Vybavení je domyšleno do nejmenších podrobností, najdete zde protialergické textilie nebo kávový a čajový servis.

O klienty Nových Lázní je skvěle postaráno. Na pokoji mají k dispozici vše potřebné k procedurám a Římským lázním, mohou se také poradit s nutričním terapeutem a s vhodným jídelníčkem využít excelentní stravování, na které v hotelu dohlíží zkušení šéfkuchaři – Václav Černý a Jiří Pokorný.

Nezanedbatelný je i zážitek z návštěvy unikátních Římských lázní. V dochovaných historických prostorách čekají na hosty dva původní bazény z roku 1896. Kromě nich tu však najdou také bazén s protiproudem, whirlpool, 2 sauny, sanarium, parní lázeň, Kneippovu terapii, ochlazovací bazének, fontánku s ledovou tříští a relaxační místnost k odpočinku. Zcela výjimečná je pak minerální koupel a relaxace v královské kabině Edwarda VII. nebo v Císařské kabině rakouského monarchy Františka Josefa I. Habsburského.

Okusit výjimečný lázeňský a hotelový komfort lze v Nových Lázních během celé škály relaxačních a léčebných pobytových balíčků. Více informací naleznete na www.marienbad.cz.