NEWS & ARTICLES

Nové Lázně citlivě propojují historii s elegantním moderním ubytováním

ARTICLE BY

Pětihvězdičkový hotel Danubius Health Spa Resort Nové Lázně patří k neodmyslitelným dominantám centra Mariánských Lázní. Bohatá historie se zde snoubí s maximální péčí o pohodlí hostů, kteří jistě uvítají další špičkově zrekonstruované luxusní pokoje.

Už roku 1896 nabídly Nové Lázně skvělé lázeňské prostředí pro nejbohatší návštěvníky, politiky a význačné panovníky své doby. Dnes vedle své perfektní polohy v lázeňském centru města nabízejí návštěvníkům 97 kompletně vybavených luxusních pokojů s free wifi připojením. Přes dvě desítky z nich nyní doslova voní novotou. Důkladná rekonstrukce proběhla v zimních měsících. Hosty v nich okouzlí nejen komfort samostatného obývacího pokoje a ložnice, ale i nádherný výhled do protilehlého parku. Vybavení je domyšleno do nejmenších podrobností, najdete zde protialergické textilie nebo kávový a čajový servis.

O klienty Nových Lázní je skvěle postaráno. Na pokoji mají k dispozici vše potřebné k procedurám a Římským lázním, mohou se také poradit s nutričním terapeutem a s vhodným jídelníčkem využít excelentní stravování, na které v hotelu dohlíží zkušení šéfkuchaři – Václav Černý a Jiří Pokorný.

Nezanedbatelný je i zážitek z návštěvy unikátních Římských lázní. V dochovaných historických prostorách čekají na hosty dva původní bazény z roku 1896. Kromě nich tu však najdou také bazén s protiproudem, whirlpool, 2 sauny, sanarium, parní lázeň, Kneippovu terapii, ochlazovací bazének, fontánku s ledovou tříští a relaxační místnost k odpočinku. Zcela výjimečná je pak minerální koupel a relaxace v královské kabině Edwarda VII. nebo v Císařské kabině rakouského monarchy Františka Josefa I. Habsburského.

Okusit výjimečný lázeňský a hotelový komfort lze v Nových Lázních během celé škály relaxačních a léčebných pobytových balíčků. Více informací naleznete na www.marienbad.cz.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

DANUBIUS HOTELS GROUP
354655501
info@badmarienbad.cz
Masarykova 22. Mariánské Lázně

Firemní články

Uvolněte svá křídla v hotelu Butterfly v Mariánských lázních

10.2.2017

Mariánské lázně jako nejmladší z proslulého trojúhelníku západočeských lázeňských měst oplývají nejen mnoha léčivými prameny, ale také krásnou přírodou a nádhernými budovami. Mezi těmi novějšími vyniká hotel Butterfly.

Nové Lázně citlivě propojují historii s elegantním moderním ubytováním

24.11.2016

Pětihvězdičkový hotel Danubius Health Spa Resort Nové Lázně patří k neodmyslitelným dominantám centra Mariánských Lázní. Bohatá historie se zde snoubí s maximální péčí o pohodlí hostů, kteří jistě uvítají další špičkově zrekonstruované luxusní pokoje.

NAVŠTIVTE NOVÉ LÁZNĚ, DOMINANTU MARIÁNSKÝCH LÁZNÍ

23.2.2016

Hotel Danubius Health Spa Resort Nové Lázně patří k neodmyslitelným dominantám centra Mariánských Lázní. Hotel nese označení jako pětihvězdičkový, a toto označení si také právem zaslouží. Bohatá historie se zde snoubí s maximální péčí o pohodlí hostů, kteří jistě uvítají další špičkově zrekonstruované luxusní pokoje.

DANUBIUS HEALTH SPA RESORT CENTRÁLNÍ LÁZNĚ**** JE NEJLEPŠÍM MÍSTEM PRO REGENERACI TĚLA I MYSLI

6.8.2015

Honosná stavba hotelu Centrální lázně patří mezi architektonické skvosty a nejzachovalejší budovy v Mariánských Lázních. Stojí u Mariina pramene na místě, kdy byly před 200 lety slavné lázně založeny.

Nedaleko hotelu jsou novobarokní kolonády, zpívající fontány i krásné parky. Místo jako stvořené pro odpočinek a relaxaci.

Official Press Release

DANUBIUS HOTELS GROUP – LÉČEBNÉ HOTELY V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH SÁZÍ NA PŘÍRODNÍ PROCEDURY

21.8.2014

Celkem 10 špičkových hotelů nabízí v současnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně (LLML), jež jsou součástí Marienbad Kur&Spa Hotels Danubius Hotel Group. Lázeňské hotely Nové Lázně, Centrální Lázně, Maria Spa Courtyard, Hvězda, Imperial, Grandhotel Pacifik, Butterfly, Vltava, Svoboda a Labe.