NEWS & ARTICLES

NOVÉ ZIMNÍ MODELY BRÝLÍ ZNAČKY ADIDAS V OPTIKA POLÁK

ARTICLE BY

Na zimní sezónu nabízí OPTIKA POLÁK sluneční brýle, které jsou estetickým a funkčním doplňkem, bez kterého se neobejdete. Nové modely brýlí značky ADIDAS splňují náročná funkční řešení a prezentují módní trendy.

„Brýle značky ADIDAS jsou vyrobeny ve spolupráci se sportovci pro sportovce a nabízí mnoho zajímavých a funkčních detailů. Sportovní brýle ADIDAS jsou ideálním doplňkem pro jakýkoli aktivní odpočinek. Zahrnují v sobě možnost kombinace s dioptrickým klipem nebo adaptérem, které jsou ideálním řešením dioptrické korekce.“ Říká Dagmar Poláková, spolumajitelka OPTIKA POLÁK.

Revoluční, inovativní a ergonomická pěnová vložka dělá z brýlí ADIDAS TYCANE PRO OUTDOOR ideálního společníka i pro tu nejtvrdší vysokohorskou túru. Přizpůsobí jakémukoliv tvaru obličeje a chrání oči před UV zářením, deštěm, potem a větrem.
Kombinace prodyšného materiálu, ventilačního systému a protizamlžovací úpravě skel zaručuje dokonalý pohled za každého počasí. Hydrofobní technologie skel odpuzuje špínu, prach a vodu a pomáhá udržet perfektní pohled.

Brýle ADIDAS ELEVATION CLIMACOOL se daj využít jak pro zimní, tak letní sporty.

ADIDAS EVIL EYE HALFRIM PRO jsou sportovní brýle, které splňují všechny testy na veškeré modely přileb. Lze je kombinovat s dioptrickým klipem nebo adaptérem.

Součástí sportovní brýlí ADIDAS EVIL EYE EVO PRO je efektní pohyblivý nosník a pohyblivé stranice. Dají se kombinovat s dioptrickým klipem.

Hranici mezi sportem a životním stylem smazávají aktuální modely ADIDAS WILDCHARGE a WHIPSTART v široké paletě barev.

Více naleznete v Optika Polák.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

OPTIKA MILAN POLÁK
222313510
info@optika-polak.cz
Dlouhá 11, Praha

Firemní články

Ve kterých brýlích budete letos in?

26.6.2017

OPTIKA POLÁK, česká rodinná firma s více než dvacetiletou tradicí, představuje výběr z letošních novinek.

NOVÉ ZIMNÍ MODELY BRÝLÍ ZNAČKY ADIDAS V OPTIKA POLÁK

4.1.2016

Na zimní sezónu nabízí OPTIKA POLÁK sluneční brýle, které jsou estetickým a funkčním doplňkem, bez kterého se neobejdete. Nové modely brýlí značky ADIDAS splňují náročná funkční řešení a prezentují módní trendy.

VYBERTE SI Z BRÝLÍ ALAIN MIKLI V OPTICE POLÁK

7.12.2015

Výběr novinek brýlí francouzské značky Alain Mikli nabízí Optika Polák. Nové modely jsou originální díky svým netradičním tvarům, barvám a motivům. Slouží jako funkční módní doplněk, který potrhne osobnost svého nositele.

CO JE LETOS TRENDY VE SVĚTĚ DIOPTRICKÝCH BRÝLÍ VÍ OPTIKA POLÁK

7.10.2015

Dle Dagmar Polákové, spolumajitelky OPTIKA POLÁK je letos velmi žádané efektní žíhání, velké tvary, barevnost a inovativní materiály a kombinace. Samozřejmostí je nízká hmotnost, odolnost a pružnost brýlí.

Official Press Release

TOP SLUNEČNÍ BRÝLE SEZÓNY NAJDETE V OPTIK POLÁK

20.7.2015

Profesionální měření zraku a širokou škálu dioptrických a slunečních brýlí všech stylů nabízí pražské optické studio a rodinná firma OPTIKA POLÁK. Na trhu působí již 20 let a díky těmto dlouhodobým zkušenostem nabízí kvalitní produkty a servis.

Official Press Release

NOVÝM TRENDEM ROKU 2015 JSOU PRŮSVITNÉ BRÝLE

7.1.2015

Za návrhem stojí renomovaný designer Alain Mikli, který vloni v létě navštívil Prahu, aby uvedl svou novou kolekci.Nyní představil dva nové modely brýlí,unisexového tvaru s krystalickou podobou, což osloví především klienty, jež se nebojí experimentovat.