NOVINKA – EMILE HENRY A JEJICH KERAMICKÁ FORMA NA BAGETY

Michal Hutta
20. Srpen 2014

Upečte si i vy doma pravé a nefalšované francouzské pečivo. Tato dlouho očekáváná novinka roku 2014 je konečně tu. Keramická forma na bagety přináší malé pařížské pekařství přímo k vám domů. Díky této důmyslné pomůcce si můžete vychutnat pravou bagetu upečenou ve vlastní troubě.

Je to skvělé, protože to znamená možnost zažít nenapodobitelnou vůni linoucí se celým domem a konec rozmraženým polotovarům. 

Keramická forma se skládá ze dvou částí – tácu opatřeného třemi prohlubněmi a poklopu, který má otvory a široké rukojeti pro snadnou manipulaci i s rozpálenou formou. Rozměry formy - 32x28x16 cm.

Díky prohlubním se jednotlivé díly těsta při pečení nespojí dohromady, důmyslně navržený poklop s otvory zajišťuje potřebnou úroveň vlhkosti a optimální cirkulaci horkého vzduchu, aby upečené bagety byly krásně křupavé.

Všechny výrobky firmy Emile Henry jsou vyráběny ručně za použití ryze přírodních materiálů, tedy kvalitní burgundské hlíny, písku a vody. Zásluhou generacemi ověřeným postupům, ruční kontrole každého kusu a inovativní technologii High Resistance®, jsou výrobky odolné nárazu a poškrábání. Jídlo v nich lze nejen upéci, ale i krájet a rovnou servírovat. Glazování za vysokých teplot zaručuje barevnou stálost a nádobí tak může být bez obav umýváno v myčce nádobí.

Balení obsahuje i knihu receptů a samozřejmostí je i desetiletá záruka na výrobní vady.  Formy má v nabídce Potten &Pannen – Staněk. 

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor