NOVINKA V POTTEN & PANNEN - STANĚK: NÁRAMEK, KTERÝ VÁS ROZPOHYBUJE POLAR Loop

Michal Hutta
06. Červen 2014

Seznamte se prosím, toto je převratná novinka, která se jmenuje POLAR Loop. Oč se jedná? O šikovnou věcičku, jež je schopná měřit fyzickou aktivitu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Monitor aktivity je přitom zpodobněn v podobě decentního náramku počítajícího spálené kalorie, počet kroků a sleduje rovněž i plnění stanoveného denního cíle, čas a také nabízí možnost použití v kombinaci s hrudním pásem pro měření tepové frekvence (Polar H6, H7). V noci pak dokáže sledovat i kvalitu vašeho spánku.

Další ohromnou výhodou je pak propojení náramku s aplikací Polar Flow, která pomáhá veškeré údaje spravovat prostřednictvím vašeho pc anebo chytrého telefonu s Androidem i iOS. Aplikace je ke stažení zdarma.

S Polar Loop můžete tedy sledovat svou fyzickou aktivitu, dosahovat svých cílů, plánovat i sledovat své výsledky.  S jeho pomocí dosáhnete ještě rychleji svého cíle. S Polar Loop si totiž můžete vytvořit velmi efektivní tréninkový plán. Budete i přesně vědět, kdy vaše tělo funguje nejlépe a zároveň, co vaše tělo odmítá.

Náramek si můžete pořídit za skvělou cenu 2790 Kč a koupit si jej můžete v obchodech Potten & Pannen.

                                                                                                                                                  www.pottenpannen.cz

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor