Novinky od Lush, které sklízí úspěch po celém světě

Redakce LUXUS.cz
18. Srpen 2017
Záhy, co přišly Gourmet soaps na trh, šly tak říkajíc na dračku. První novinkou je krásné mýdlo RO’S ARGAN s arganovým olejem, posypané žlutými a růžovými okvětními plátky. Ukrojit si z něj kousek je jako zajet nožem do másla. Odhalí se tak vydatný krémový střed provoněný tureckou růžovou absolue a egyptskou geraniovou silicí. Mýdlo má navíc blahodárné antioxidační vlastnosti arganového oleje, který společnost Lush kupuje od družstva berberských žen v marockém Agadiru.

Druhé nové mýdlo OLIVE TREE je s olivovým olejem a čerstvými šťavnatými zelenými olivami, které zvláčňují pokožku. Něžně voňavá petitgrainová, růžová a cypřišová silice zanechá osvěženou a vyrovnanou pokožku a povznesenou mysl. Báze tohoto gurmánského mýdla je vyrobená z olivového oleje pocházejícího od Permakulturní farmy Marda v Palestině, partnera Lush z projektu SLush Fund, který podporuje regeneraci životního i sociálního prostředí. Mýdlo vytváří „gelovité“ mydlinky, které zanechají pokožku s příjemným pocitem čistoty a vláčnosti.

Krém, který potěší pokožku i duši, to je CHARITY POT. Díky tomuto všestrannému štědrému krému se samo-konzervační recepturou nejenže opečujete svoji pokožku, ale také podpoříte drobné charitativní skupiny, se kterými Lush spolupracuje. Z každého prodaného kelímku Charity Pot putuje 100 % ceny (bez DPH) k drobným organizacím, kterým tato podaná ruka pomůže pokračovat ve skvělé práci, kterou dělají. Charity Pot podporuje organizace a projekty z oblasti ochrany životního prostředí a práv zvířat i lidí.

Velkému zájmu se těší také SLEEPY, krém na ruce a tělo. Až se poddáte něžným dotekům nálevu z ovesných vloček, levandulové vody a nebeského fair trade bio kakaového másla, čeká vás provoněná noc a blažený spánek. Květinová vůně opojí vaši mysl, zatímco kakaové máslo s levandulí se postarají o zklidnění, hydrataci a výživu pokožky. Než vklouznete do pyžama, ponořte se do tohoto snového krému a naneste ho na celé tělo.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor