NOVINKY V SORTIMENTU KULTOVNÍ ZNAČKY KITCHENAID

Michal Hutta
23. Květen 2014

Americké kuchyňské elektrospotřebiče KitchenAid se za devadesát let své existence styly tradicí nejen americké kuchyně, ale rovněž i designovými ikona i a číslem jedna domácích i profesionálních kuchyní na celém světě.

Volba jakéhokoliv výrobku KitchenAid představuje záruku, že získáte přístroj s robustní a velmi odolnou kovovou konstrukcí, která oplývá nekompromisním výkonem, snadným intuitivním ovládáním a výjimečným designem v široké škále barev. 

Official Press Release

Official Press Release

                                          

                                                                                                                                                

Novinkami v nabídce KitchenAid

·         Do skupiny velmi oblíbených kuchyňských robotů přibyla novinka ze stylové řady Artisan 300W v efektivních matných odstínech černé litiny, červené a kovu. Cena přístroje je 17 290 Kč.

·         Další velmi pěknou novinkou této značky je osobní kávovar P2 5KCN0402, jenž je multifunkční a vhodný na přípravu kávy i sypaného čaje. Součástí balení je nejen permanentní filtr, ale i cestovní termohrnek. Cena kávovaru je 2 190 Kč.

·         Ruční šlehač P2 5KHM912 se vyrábí ve 4 barvách (královské červené, černé, mandlové a stříbrné). Šlehač je vybaven výkonným motorem s devíti rychlostmi pro tichý a dlouhotrvající provoz a nechybí zde ani 4 vyměnitelné nástavce. Tento šlehač zvládne celou řadu úkolů: turbošlehač (lité a piškotové těsto), drtící nástavec na ovocné koktejly, smoothie, mléčných šejků, omáček a dressingů, hnětací háky, šlehací metla s 16 dráty na přípravu šlehačky, sněhu, pěny a podobných dobrot. Cena tohoto šlehače je 3 390korun.

·         Poslední novinkou v sortimentu KitchenAid je pak rychlovarná konvice, model 5KEK17200 s hladkým zaobleným designem a velkým objeme, který pojme až 1,7l. Samozřejmostí je volitelné nastavení teploty ohřívané vody a integrovaný teploměr. Konvice je robustní, stabilní a pohodlná do ruky, a to vše díky své nerezové konstrukci. Vybírat si můžete ze 4 barev – královsky červené, černé, mandlové a nerez. Cena konvice je 3890 Kč.

                                                                                                                                                         http://ajaxplorer.pottenpannen.cz/

Official Press Release

Official Press Release

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor