NOVINKY V SORTIMENTU KULTOVNÍ ZNAČKY KITCHENAID

Michal Hutta
23. Květen 2014

Americké kuchyňské elektrospotřebiče KitchenAid se za devadesát let své existence styly tradicí nejen americké kuchyně, ale rovněž i designovými ikona i a číslem jedna domácích i profesionálních kuchyní na celém světě.

Volba jakéhokoliv výrobku KitchenAid představuje záruku, že získáte přístroj s robustní a velmi odolnou kovovou konstrukcí, která oplývá nekompromisním výkonem, snadným intuitivním ovládáním a výjimečným designem v široké škále barev. 

Official Press Release

Official Press Release

                                          

                                                                                                                                                

Novinkami v nabídce KitchenAid

·         Do skupiny velmi oblíbených kuchyňských robotů přibyla novinka ze stylové řady Artisan 300W v efektivních matných odstínech černé litiny, červené a kovu. Cena přístroje je 17 290 Kč.

·         Další velmi pěknou novinkou této značky je osobní kávovar P2 5KCN0402, jenž je multifunkční a vhodný na přípravu kávy i sypaného čaje. Součástí balení je nejen permanentní filtr, ale i cestovní termohrnek. Cena kávovaru je 2 190 Kč.

·         Ruční šlehač P2 5KHM912 se vyrábí ve 4 barvách (královské červené, černé, mandlové a stříbrné). Šlehač je vybaven výkonným motorem s devíti rychlostmi pro tichý a dlouhotrvající provoz a nechybí zde ani 4 vyměnitelné nástavce. Tento šlehač zvládne celou řadu úkolů: turbošlehač (lité a piškotové těsto), drtící nástavec na ovocné koktejly, smoothie, mléčných šejků, omáček a dressingů, hnětací háky, šlehací metla s 16 dráty na přípravu šlehačky, sněhu, pěny a podobných dobrot. Cena tohoto šlehače je 3 390korun.

·         Poslední novinkou v sortimentu KitchenAid je pak rychlovarná konvice, model 5KEK17200 s hladkým zaobleným designem a velkým objeme, který pojme až 1,7l. Samozřejmostí je volitelné nastavení teploty ohřívané vody a integrovaný teploměr. Konvice je robustní, stabilní a pohodlná do ruky, a to vše díky své nerezové konstrukci. Vybírat si můžete ze 4 barev – královsky červené, černé, mandlové a nerez. Cena konvice je 3890 Kč.

                                                                                                                                                         http://ajaxplorer.pottenpannen.cz/

Official Press Release

Official Press Release

Official Press Release
Official Press Release
Official Press Release
Official Press Release
Official Press Release
Official Press Release

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor