NOVINKY VE SVĚTĚ HODINEK CARTIER

08. Únor 2016 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 12288

Hodinky Cartier to jsou velmi vzácné, jedinečné a osobité kreace, ikonické kusy vysoké hodinařiny, umělecká řemesla i dámské hodinářské komplikace - odhalení nového světa formy a stylu, které vytvářejí magický svět Cartier plný vynalézavosti, odvahy a překonávání nemožného. Model ROTONDE DE CARTIER DAY/NIGHTpropůjčuje svůj velkorysý ciferník dvěma z nejvelkolepějších přídavných zařízení. Najdete zde ukazatel dne a noci a zpětný ukazatel měsíčních fází. Zleva doprava, od východu k západu, Slunce a Měsíc se střídají napříč pohyblivou částí v horní polovině ciferníku. Jednotlivé fáze měsíce jsou osazeny diamanty a safíry. Luneta pouzdra z 18 karátového bílého zlata potaženého rhodiem je po obvodu osázena diamanty. Otevřený číselník a unikátní komplikace, to jsou hodinky ROTONDE DE CARTIER EARTH AND MOON. Hodinky nesou název podle subciferníku vyobrazujícího Zeměkouli a Měsíc. Aktuální měsíční fáze se odhalí po zmáčknutí tlačítka na pozici 4 hodin, které způsobí posunutí disku a zakrytí tourbillonu přesně dle tvaru Měsíce na obloze.

CLÉ DE CARTIER AUTOMATIC SKELETON

CLÉ DE CARTIER AUTOMATIC SKELETON

CLÉ DE CARTIER AUTOMATIC SKELETON je založen na síle designu. Název odkazuje na tvar korunky, jejíž příjemný klikavý zvuk vydávaný při otáčení připomíná tradiční otáčení klíčku na hodinách. Pouzdro z palladia doplněné o aligátoří řemínek je k dispozici také ve variantě s diamanty.

PANTHÈRES ET COLIBRI

PANTHÈRES ET COLIBRI

Symbol pantera je všudypřítomným symbolem ve světě Cartier. Hodinky PANTHÈRES ET COLIBRI mají velmi propracovanou siluetu. Kouzelný výjev se v momentě stlačení korunky promění a odhalí panteří mládě ukryté v tlapách matky, nyní hravě pronásledující zlatavého ptáka. Hodinky mají ohromující zdobení z 18 karátového bílého zlata a jsou osazeny 314 diamanty briliantového brusu.

Galerie

CLÉ DE CARTIER AUTOMATIC SKELETON
PANTHÈRES ET COLIBRI