Novinky ze světa Mercedes-Benz

Redakce Luxus.cz
20. Červenec 2016
Čtenost článku je: 17160 [?]
I pro horké měsíce si pro Vás Mercedes-Benz připravil výběr novinek. Jako první se představuje energetický koktejl funkčnosti, síly a sportovního designu, GLC kupé. Tento progresivní model snoubí dynamiku kupé se sílou SUV. Díky revolučnímu systému vzduchového odpružení AIR BODY CONTROL se GLC kupé přizpůsobí jakémukoliv stavu vozovky.

Technologickou inovací a atletickým vzhledem vyniká nové CLA. Řada CLA se pyšní sportovním designem, který je podpořený silnými motory či systémem DYNAMIC SELECT, se kterým si pouhým dotykem prstu můžete vybrat z pěti jízdních programů pro dosažení maximálního prožitku z jízdy. CLA Vás nadchne koly s průměrem 18 palců či diamantovou maskou chladiče. Nové CLA na Vás čeká ve verzi kupé a Shooting Brake.

Skvělá aerodynamika, inteligentní lehká konstrukce, motor V8 se dvěma turbodmychadly, zkrátka vše bylo na novém voze Mercedes-AMG GT R koncipováno za jediným účelem – skvělé jízdní vlastnosti! Tento jedinečný vůz zvládne zrychlit z 0 na 100 km/h za 3,6 s a dosáhne maximální rychlosti 318 km/h.

Léto si můžete také užít s novou rodinou kabrioletů třídy C, S a roadstery SLC, SL. Užijte si jízdu v kabrioletu třídy S s ručně zpracovanou přístrojovou deskou či systém CURVE u roadsterů SL a vychutnejte si léto se staženou střechou.

V každém terénu jako doma je nové GLE 250 d 4MATIC ENTRY MODEL. Je jedním z nejbezpečnějších vozidel ve svém segmentu. Nabízí komplexní a chytře uspořádanou bezpečnostní výbavu pro každou ze čtyř fází v rámci komplexní koncepce bezpečnosti od Mercedes-Benz. Výběr je opravdu velký, teď už je jen na Vás, jakému modelu dáte přednost.

MERCEDES-BENZ

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže