NEWS & ARTICLES

Novoroční číše vína dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club

ARTICLE BY

Devatenáctý rok zahájil Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club tradiční „Novoroční číší vína“ v prostorách Kláštera minoritů sv. Jakuba. Tohoto dámského klubu uskutečnilo 16 setkání, což, jak při rekapitulaci uplynulého ročníku uvedla zakladatelka klubu Helena Kohoutová, představuje zhruba 67 hodin společně stráveného času. Klubových akcí se zúčastnilo 1017 žen, v průběhu roku podpořil klub celou řadu neziskových projektů.

Dále Helena Kohoutová představila novinku pro rok 2018, kterou je tzv. Superčlenství, které propojuje podnikatelskou platformu, jež Helena vytváří od roku 1997 v rámci klubů fungujících projektů Ocenění Českých Podnikatelek, Exportní cena DHL UniCredit, Ocenění Českých Lídrů a Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club. Díky tomu se bude maximalizovat vzájemný užitek pro členy.

Hlavním hostem letošního prvního setkání byla mystička Iva Adamcová. Ta již několik let promlouvá k lidem, aby jim pomohla najít cestu ke klidu a pokoře. Stejně jako jindy, i na tomto setkání představilo hned několik jeho partnerů. Michaela Švorcová, předsedkyně představenstva a ředitelka společnosti 1. Aromaterapeutická KH, přiblížila hostům podstatu aromaterapie, se značkou luxusních kožených kabelek Bree přítomné seznámil Jan Ježek, spolumajitel společnosti Best Brand Company, která tento brand na tuzemském trhu zastupuje.

Novinkou na setkáních Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club je značka MultiSport, která zaměstnavatelům umožňuje nabídnout jejich zaměstnancům zajímavý benefit v podobě MultiSport karty. Ta jim dovoluje využívat služeb nejen sportovišť buď zdarma, nebo se zvýhodněným vstupným. Tradičním partnerem dámského klubu je autosalon Peugeot Kopecký, nemohl tedy chybět ani tentokrát. Obchodní a marketingový ředitel společnosti Martin Vodička představil poslední verzi vozu Peugeot Partner.

V rámci již zmiňovaného doprovodného programu setkání Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club se představila i řada jeho partnerů, jakými jsou společnost LIKO, Bewit.love, JAPŮ či KetoDiet. Pohoštění zajistily společnosti Prague Catering, CIPA a Aqua Angels. O technické zajištění akce se postarala agentura CEZAA.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUB
220570708
klub@helas-ladies-club.cz
Štupartská 6, Praha

Firemní články

Official Press Release

COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUB - ŽIVOT NÁPADŮM, A CO DÁL?

17.10.2013

Víte, co mají společného Magdalena Diettlová a Barbara Nesvadbová? Obě jsou to krásné a populární ženy, které byly v určité fázi života spojeny se známými muži, obě nějakou dobu společně pracovaly v časopise Xantypa, který jedna z nich založila a druhá v něm pracovala.

Official Press Release

ÚSPĚŠNÉ ŠTIKY ČESKÉHO BYZNYSU 2014

27.6.2014

11. června v Hotelu Grand Majestic Plaza v Praze proběhlo vyhlášení jedenáctého ročníku Ekonomického žebříčku založeného společností COFACE. Štika českého byznysu letos představí žebříček úspěšných českých i zahraničních štik na celorepublikové i krajské úrovni.

Official Press Release

NOVOROČNÍ SETKÁNÍ HELAS LADIES CLUBU

9.3.2015

Letošní první setkání dámského klubu COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUB se stejně jako každý začátek roku neslo ve znamení vizí a strategií pro rok stávající. Zúčastnit se jej mohli oproti jiným setkání i ti, kteří o členství v klubu teprve uvažují.

AGENTURA HELAS POŘÁDÁ SETKÁNÍ O LÁSCE, ARCHITEKTUŘE A ODVAZE

21.9.2015

22. září se uskuteční další setkání dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, jehož zakladatelkou je Helena Kohoutová.
V 18 hodin proběhne v prostorách kláštera minoritů sv. Jakuba welcome drink. Mimořádným hostem tohoto setkání bude Eliška Kaplický Fuchsová - filmová producentka a zastupitelka Hlavního města Prahy.

ANNA K: NIC JINÉHO NEŽ ZPÍVAT NEUMÍM

20.4.2016

Česká zpěvačka, skladatelka a herečka Anna K se na setkání dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club vyznala z lásky ke zpěvu. Zpěvačka má za sebou velké životní zvraty a i přesto je stále pozitivně naladěna. Anna K pochází z Krkonoš, v mládí se věnovala závodnímu lyžování a samozřejmě zpěvu. Na konec u zpěvu zůstala.

Beautiful Woman – FALL IN LOVE

3.11.2017

Kde se setkává šmrnc první republiky se světem moderních technologií a energických ženských osobností? Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 18 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu.

Benefiční Koncert završil celoroční aktivity Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club

18.12.2017

Adventní čas a blížící se konec roku vybízí každého z nás ke zpomalení, bilancování a zamyšlení se nad tím, co nám tento rok přinesl a co můžeme očekávat od toho příštího. Pro Agenturu Helas byl tento rok ve znamení oslav – ať už 20 let jejího fungování, tak i významných jubileí řady projektů. Již po 20.

Novoroční číše vína dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club

14.2.2018

Devatenáctý rok zahájil Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club tradiční „Novoroční číší vína“ v prostorách Kláštera minoritů sv. Jakuba. Tohoto dámského klubu uskutečnilo 16 setkání, což, jak při rekapitulaci uplynulého ročníku uvedla zakladatelka klubu Helena Kohoutová, představuje zhruba 67 hodin společně stráveného času.