NEWS & ARTICLES

NOVÝ POHLED NA SVĚT PŘES BRÝLE Z KOLEKCE YOHJI YAMAMOTO

ARTICLE BY

Brýle z kolekce Yamamoto jsou k dostání exluzivně v ŽILKA OPTIK STUDIU. Najdete zde výběr 6 modelů dioptrických brýlí, která je zatím nejnovějším brandem v portfoliu této luxusní optiky.

Yohji Yamamoto, designér s japonskými kořeny, šíří své revoluční futuristické vize do světa již od roku 1972. Yohjiho láska ke klasické formě se zde potkává s jeho futuristickým duchem, řemeslnou zručností a vyplouvá na povrch i skrze důkladný průzkum odstínů jednotlivých barev.

Jeho designy jsou avantgardní, zároveň však vždy maximálně nadčasové. A nejinak tomu je i u nové kolekce brýlí. Tato kolekce se dá popsat třemi slovy: dramatická, avantgardní, inteligentní. A přesně taková i sama je.

Výsledkem jejího vývoje je linie dioptrických a slunečních brýlí, které jsou originální, okouzlující, špičkově technicky provedené a nachází dokonalý tvar skrze vlastní dekonstrukci.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Žilka optik studio
222522435
info@zilkastudio.cz
Budečská 793/1, Praha

Firemní články

Brýle Living in colors od Alaina Mikliho dodají pohledu na tajemnosti

17.8.2016

Firma ŽILKA OPTIK STUDIO působí v Praze od roku 2002. Za dobu své existence si společnost vybudovala přední pozici na domácím trhu. Studio se kromě distribuce brýlí špičkového designu značek Alain Mikli, Philippe Starck, O&X New York, Mykita, Kio Yamato, l.a. Eyeworks zaměřuje i na kompletní zákaznický servis.

STYLOVÉ A LUXUSNÍ, TO JSOU BRÝLE KOLEKCE YAMAMOTO

11.5.2016

Kolekci Yohji Yamamoto podzim/zima 2016 charakterizuje dekonstrukce brýlového rámu tvarem vlastní čočky. Barvy čoček jsou podle typologie propojeny s barvou obruby, ale není to vzorec vzorec “černé brýle = černé čočky” Yamamoto si vybral svoje vlastní unikátní barvy od renomovaných výrobců čoček.

OLIVER GOLDSMITH: Navrhněte si vlastní dávku extravagance na míru

7.3.2016

Blíží se jaro a to letošní nabízí jednoznačně zcela nový zážitek. Značka Oliver Goldsmith přichází s jedinečnou možností, navrhnout si brýle podle vlastních potřeb.

NOVÝ POHLED NA SVĚT PŘES BRÝLE Z KOLEKCE YOHJI YAMAMOTO

15.2.2016

Brýle z kolekce Yamamoto jsou k dostání exluzivně v ŽILKA OPTIK STUDIU. Najdete zde výběr 6 modelů dioptrických brýlí, která je zatím nejnovějším brandem v portfoliu této luxusní optiky.

RETRO-FUTURISTICKOU KOLEKCI PRO ZNAČKU MYKITA OD DAMIRA DOMA NABÍZÍ ŽILKA OPTIK

16.9.2015

Kolekce nese název BRADFIELD a vyznačuje se moderním zpracováním. Na první pohled extravagantní brýle se skládají ze dvou rámů, přičemž jejich konstrukce je velmi komplexní.

Official Press Release

STÁLE JSME VÁM NEPOMOHLI S VÝBĚREM SLUNEČNÍCH BRÝLÍ? VSAĎTE NA KOMFORT BRÝLÍ LINDBERG.

21.5.2015

Pokud jste si stále nevybrali brýle na letošní sezónu, přinášíme vám ještě jeden tip. A věřte, že se jde o opravdový skvost mezi brýlemi.
Jedná se o dánskou značku LINDBERG, která získala za své unikátní brýle mnohá ocenění. Dokonce se stala výhradním dodavatelem brýlí pro dánskou královskou rodinu.

Official Press Release

INOVATIVNÍ BRÝLE ZNAČKY LINDBERG V ŽILKA OPTIK STUDIO

10.3.2015

Nová kolekce značky LINDBERG přináší zcela nový pohled na brýle a užité materiály, jež bezesporu ocení nejeden milovník designu. Každý jednotlivý kus je prohlášení o estetice, technické inovaci a dokonalém řemeslném zpracování.

Official Press Release

NOVÁ KOLEKCE ALAIN MIKLI V ŽILKA OPTIK STUDIU

12.2.2015

Do prémiové vinohradské optiky přišla nová kolekce od renomovaného designéra Alaina Mikliho, která si zachovává všechny hodnoty značky. Komfort, širokou paletu barevných provedení, originalitu a exkluzivitu nejen pro odvážné klienty.

.

Official Press Release

MYKITA MYLON GLACIER OCHRÁNÍ VÁŠ ZRAK NA HORÁCH

24.10.2014

Sluneční brýle se již dávno nenosí pouze v létě, i v zimě je jejich nošení účelné. Zimní nošení slunečních brýlí nemá s módou nic společného. I v zimě nošením slunečních brýlí chráníte oko před UV zářením. Citlivé kůži pak nabízí i bezpečí před vysoušením.

Official Press Release

SVĚTOZNÁMÝ DESIGNÉR LEGENDÁRNÍCH BRÝLÍ ALAIN MIKLI NAVŠTÍVIL PRAHU

23.7.2014

Minulý týden v pražském ŽILKA OPTIK STUDIO zažili zcela výjimečný den. Navštívil je Alain Mikli, který zde uvedl svou novou kolekci brýlí. Jeho značku před nedávnem odkoupil koncern Luxottica, v jehož portfoliu se Mikli stal největší hvězdou.

Official Press Release

ŽILKA OPTIK STUDIO PŘEDSTAVUJE KOLEKCI SHADOWS ZNAČKY THEO

10.7.2014

Vychutnejte si toto léto s jedinečnými kousky od Tima Van Steenbergena. Tento renomovaný designér připravil ve spolupráci se značkou THEO unikátní kolekci brýlí, která vzdává hold kytarovým legendám. 

Official Press Release

ŽILKA OPTIK STUDIO PŘEDSTAVUJE NOVÝ KONCEPT: DESATERO TVÁŘÍ OSOBNOSTI

3.4.2014

Renomovaný optik Filip Žilka uvádí na jaře revoluční přístup k volbě nových brýlí, který klientům usnadní finální rozhodnutí. Manuál výstižně pojmenoval "desatero tváří osobnosti" a jeho cílem je pomoci klientovi jasně definovat jakou "tváří" a emocí se chce prezentovat svému okolí.


Official Press Release

PHILIPPE STARCK PŘEDSTAVIL NOVOU KOLEKCI VE SPOLUPRÁCI SE ZNAČKOU ALAIN MIKLI

4.3.2013

Nejnovější kolekce francouzského designéra Philippa Starcka se nese v duchu biomechanismu. Technologie příštího tisíciletí, jež našla inspiraci v biologických funkcích lidského těla, přináší svému nositeli maximální komfort, zatímco originální design podtrhuje výjimečnost osobní identity.

Official Press Release

ŽILKA OPTIK STUDIO PŘEDSTAVUJE STARCK EYES

28.8.2011

Již více než třicet let sdílí francouzský designér a architekt Philippe Starck s celým světem svou vizi, kterou pozměňuje realitu našeho každodenního života. Starck je neúnavným světoobčanem, který má na svém kontě snad nejvíce realizací.