Nový Rolls-Royce „Dawn-Inspired by Fashion“ je vozem pro skutečné milionáře

Redakce Luxus.cz
12. Prosinec 2016
Čtenost článku je: 16446 [?]
Rolls-Royce představil nový model na příští rok. Jako v minulosti, i u tohoto modelu se společnost řídí pravidly použít ty nejlepší materiály, a vytvořit tak jedinečné, přepychové vozy, které slouží lidem s vysokým životním stylem, kteří si potrpí na luxus a rádi jej dávají na obdiv. Už po mnoho let jsou auta značky Rolls-Royce zárukou kvality, vznešenosti, elegance a bohatství.

Rolls-Royce na rozdíl od jiných značek nepotřebuje své možné majitele utvrzovat v tom, že je jedinečný, on takový prostě je. Nemusí se vychloubat superlativy jako nejlepší nebo nejrychlejší auto světa, nepotřebuje to. Jeho historie, kvalita výroby a design mluví samy za sebe. Cena se pohybuje kolem 10 miliónů korun.

Tato prestižní značka ukázala svůj nový model pro jaro a léto roku 2017, který nese název „Dawn – Inspired by Fashion“. Autorem jeho designu byl, jako tomu bylo u předešlých typů, Giles Taylor. Pro tuto řadu zvolil neutrální bílé plátno, na němž je střecha výrazné barvy. Vybrat si můžete z modré Cobalto, červené Mugello a oranžové Mandarin. Absolutním skvostem v této řadě je pak „Piano White„.

Vůz „Dawn-Inspired by Fashion“ je vyladěn do nejmenších detailů. Má masivní dveře, které jsou ukotvené v protisměru, na opěrkách hlavy má decentní výšivky a jeho čalouněný volant je beze švů. Puncem luxusu je také jeho nádherná palubní deska. Třešničkou na dortu jsou na zakázku vyrobené hodiny, jež jsou navrhnuty tak, aby vypadaly jako šperk.

Luxusní, sportovní auto Rolls-Royce Dawn, inspirované světem Haute Couture je již od listopadu v prodeji.

Rolls-Royce Motor Cars Prague