o 7 denní pobyt na Zanzibaru v resortu White Paradise

Konec soutěže
12. 09. 2021 20:00
Celková cena výher
22000 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
White Paradise Zanzibar
Tropický ráj na východním pobřeží Indického oceánu

White Paradise Zanzibar postavili lidé, kteří se zamilovali do Zanzibaru a rozhodli se využít lokální materiály, lokální dělníky a lokální zaměstnance. Pokusili se co nejvíce propojit Zanzibar s evropskými zkušenostmi a máme radost z toho, jak se to podařilo.

Resort je umístěn na vlastní pláži, pro 16 vil a 8 studií je k dispozici pláž o rozloze 2400 m2 a bazén s plochou 1300 m2, pool bar, restaurace s výhledem na moře. Po celé ploše resortu je k dispozici signál wi-fi a každá vila je vybavena TV setem se zábavní konzolí s přístupem do databáze filmů.

White Paradise je ideální pro hosty všech věkových skupin. Díky naší rozmanitosti zábavy, zařízení, aktivit a společenských akcí jsme rádi, že můžeme sloužit zamilovaným párům, přátelům, rodinám či malým skupinám.

Objevte kombinaci fyzických a mentálních cvičení, která již tisíce let přitahuje cvičence jógy po celém světě. Krása jógy spočívá v tom, že nemusíte být jogín nebo jogínka, abyste mohli využívat jejích výhod. Jóga má moc zklidnit mysl a posílit tělo. Můžeme vám nabídnout lekce jógy 3x týdně v dopoledních hodinách s naší instruktorkou jógy z České republiky. Můžeme vám také poskytnout soukromé lekce jógy jen pro vás nebo nenáročný fitness trénink.

Restaurace nabízí to nejlepší ze Zanzibarské místní kuchyně

Restaurace s typickou střechou z palmových listů s výhledem na oceán je místo, kde můžete vybírat v režimu „á la carte all inclusive“ z našeho sezónního menu a i z denně aktuální nabídky. Naši kuchaři denně navštěvují místní tržiště a sami si vybírají od rybářů a farmářů to nejkvalitnější. Vy si můžete vybírat a postupně ochutnávat z toho nejlepšího, co zanzibarská kuchyně nabízí. Perfektní spojení chutí v tematických menu při romantické večeři a nebo třeba jen malý snack během dne s výbornou kávou či koktejlem nebo místními pivy, to je pro naše kuchaře stejně významné. Pečeme si i vlastní svahilské chleby a dezerty.

Výherci

Simona D*****, Mariánské Lázně
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat