Konec soutěže
27. 06. 2021 20:00
Celková cena výher
5000 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
Chickie
Web

Řeč je o podprsenkách „bralette“, které již druhou sezónu boří hranice. Variací těchto komfortních podprsenek je celá řada. Všechny významnější módní domy zařazují do svých kolekcí spodního prádla tyto čím dál oblíbenější nevšední kousky. Jsou komfortní, jemné, něžné a přitom třeskutě SEXY! 

Bralette často označována také „braletka“ je podprsenka, která Vás již na první pohled zaujme svým provedením – je z krajky a bez kostic, proto je velmi pohodlná a sexy. Díky těmto vlastnostem si tento nevšední kousek spodního prádla získává stále více ženských (a samozřejmě také mužských) srdcí. Hitem tohoto roku jsou podprsenky s pásky, krajkami a ozdobnými ramínky.

Braletka je většinou celo-krajková, bavlněná nebo kombinovaná z více materiálů. Nespornou výhodou těchto podprsenek je fakt, že jsou vždy zhotovené z elastických komfortních materiálů, proto je podprsenka velice pohodlná a krásně sedí na těle.

U braletek se můžeme setkat s více typy ramínek a zapínání. Ramínka jsou často něčím ozvláštněna – vedou za krk, kříží se, jsou vyšívaná nebo potažená širší krajkou. Většina braletek má plně nastavitelná ramínka, jako známe u klasické podprsenky, proto je možné si délku libovolně upravovat. Zapínání u braletek nemusí být vůbec nebo mohou mít zapínání standardní (jako u klasické podprsenky) či mít zapínání ve předu mezi košíčky.  Braletky ocení také dámy, které mají úzký hrudník, jelikož lze obvod prádla poměrně snadno upravit a zúžit.

Push-up efekt u braletek nenajdete, zde se zkrátka hraje především na komfortnost a přirozenost. Většina braletek je „pouze“ podšitá, nemají kostice ani vyztužené košíčky. Existují výjimky, které mají buď kostice nebo lehcevyztužené košíčky.

Braletky jsou nádherným jemným kouskem intimního prádla, proto je běžnou praxí nosit je alespoň malinko odhalené. Zkrátka mají být vidět. Buďte kreativní – podprsenku lze nosit na několik způsobů.

Můžete být rafinovaný a nechat vykukovat jen kousek pod tílkem nebo v dekoltu pod tričkem. Aby braletka vynikla, volte k ní jednoduché a jednobarevné topy. Nebo můžete být odvážný a může ukázat podprsenku v celé své kráse. Trendem je sportovní podprsenka, kterou lze zkombinovat s otevřeným sakem či průsvitným topem.  Přijde-li Vám hluboký dekolt příliš odvážný, odhalte záda. Většina braletek nemá jen krásně zdobený přední díl, ale také zadní často doplněný ozdobnou krajkou. Volte topy s odhalenými zády. Budete středem pozornosti. Braletku můžete nosit denně, pod cokoli, kamkoli. Nemějte strach experimentovat a braletku ukázat. 

Hlavním poselstvím tohoto typu spodního prádla je cítit se komfortně, přirozeně a sexy. Obecně platí – pokud máte velká prsa, držte se lehkých výztuží, střihů se širokými ramínky a pevným zapínáním. Pokud máte prsa menší, nebojte se volit neotřelé vzory a trendy modely bez zapínání.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Dominika S*********, Třebíč
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)

Chickie

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Tato společnost nemá v naší databázi žádné články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Soutěže společnosti