Konec soutěže
16. 07. 2021 20:00
Celková cena výher
7510 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
Lise Charmel
Web

Přední francouzská značka Lise Charmel byla založena v 50. letech minulé století a od roku 1975 ji vede následovník zakládající rodiny pan Jacque Daumal, pod jehož vedením doznala firma celosvětového úspěchu. Vše, co si žena dokáže představit pod pojmem krásné prádlo, dokáže vystihnout jedině prádlo Lise Charmel.

Lise Charmel kromě krásy svých zákaznic nezapomíná ani na životní prostředí, které se stává stále řešenějším a podstatnějším tématem naší společnosti. Firma vybírá pouze takové dodavatele, kteří nejenom splňují jejich přísné požadavky na kvalitu materiálu pro spodní prádlo, ale zároveň dodavatele, kteří dbají na naše okolí – vyvíjí nové textilie z recyklovaných materiálů, snižují používání vody v procesech výroby, používají solární a obnovitelné zdroje energie a minimalizují přepravu při výrobě.

Kolekce vynikají dokonalou propracovaností jemné francouzské krajky a výšivky či zpracováním těch nejluxusnějších materiálu, včetně hedvábí, do perfektně padnoucích střihů. V každoročních kolekcích představuje značka Lise Charmel kromě klasických barev také neobvyklé a velice povedené barevné kombinace.

Lise Charmel je zkrátka synonymem pro svůdnost, krásu a dokonalost. A co vy, už jste si vybrala své spodní prádlo? Anebo už vám udělal radost váš partner?

Tato soutěž již skončila

Výherci

Lucie Š*********, Klabava
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)

Lise Charmel