Konec soutěže
25. 06. 2021 20:00
Celková cena výher
5600 Kč
Počet výherců
8
Výhru jsme získali od
Illusion Art Museum Prague
Web

Muzeum  iluzivního umění a trick-artu v Praze (IAM Prague) je první muzeum svého druhu v České republice. Nachází se přímo naproti věhlasnému orloji na Staroměstském náměstí, takže si ho můžete nerušeně prohlédnout z oken muzea. Exponáty v IAM Prague přináší historické techniky vytváření uměleckých iluzí do doby selfie a sociálních médií 21. století a vybízí návštěvníky ke hře a interakci s vystavenými díly.

Ve třech patrech historického domu na Staroměstském náměstí si nejen prohlédnete, ale i vyzkoušíte iluzivní umění a pořídíte si zábavné a zajímavé fotografie se svou rodinou nebo přáteli. Některé iluze se vztahují k významným událostem a osobnostem českých dějin, například Tomáš Baťa, obléhání Prahy Švédy, defenestrace, Karel IV. nebo Anežka Česká. Vyzkoušíte reverzní perspektivu v dílech významného umělce Patricka Hughese, prohlédnete si 3D anamorfózy od Patrika Proška, objevíte metalurgické obrazy Ladislava Vlny nebo budete žasnout před 3D obrazy Ivany Štenclové a Zdeňka Daňka. 

Hrajte si s interaktivními exponáty, vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky a odhalte, jak Vám perspektiva může otevřít nové světy. Pořiďte si fotografie, které bude milovat celá Vaše rodina i přátelé.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Stanislava D*****, Mělník
René M*********, Nový Bor
Jarmila K*****, Litomyšl
Marian V********, Česká Lípa
Šárka H******, Svitavy
Barbora N******, Kopřivnice
Jozef J*******, Chrudim
Alžběta Č****, Vlašim
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)

Illusion Art Museum Prague

Galerie

  • 0

Tato společnost nemá v naší databázi žádné články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Soutěže společnosti