O vstupy do M SPA hotelu The Emblem Prague

Konec soutěže
17. 07. 2021 20:00
Celková cena výher
540 Kč
Počet výherců
3
Výhru jsme získali od
THE EMBLEM HOTEL

HOTEL THE EMBLEM PRAGUE je místem, kde se střetává jedinečná architektura s designovým interiérem a kvalitními službami, které jsou hostům šité přesně na míru. Právě tady může každý návštěvník na dovolené i služební cestě nalézt oázu klidu uprostřed rušného velkoměsta. Odpočinek objeví nejen v jednom z luxusních pokojů, ale také v originálním lázeňskému komplexu The M Spa.

The M Spa je ztělesněním nebeské harmonie. Ve dvou patrech naleznete nejen wellness centrum zaměřené na individuální potřeby hostů, ale také holistické lázně, moderní fitness, saunu a nádhernou střešní terasu s vířivou vanou a dechberoucím výhledem na starou Prahu. Prostředí plné klidu a pohody doplňují kvalifikovaní odborníci, kteří poskytují nadstandardní péči v doprovodu jedinečných procedur a exkluzivní organické kosmetiky Pure Altitude, obsahující unikátní přírodní složky z francouzských Alp.

Hrajeme o 3 vstupy pro 2 osoby, na 3 hodiny do M SPA hotelu The Emblem. Voucher obsahuje vstup do sauny, páry, privátního fitness a relax room.

Výherci

Kamila H****, Most
Dušan K*****, Litoměřice
Linda Č***, Vyškov
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat