Objevte svoji vlastní podstatu s vůní Dior Sauvage!

01. Březen 2018 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13306

Dior, tento nesmrtelný symbol elegance, dokonalosti a luxusu, píše svoji historii od roku 1946, kdy jej založil slavný návrhář Christian Dior. První vůni představil Dior o rok později. Jednalo se o parfém Miss Dior, který Christian Dior pojmenoval po své sestře Catherine. Od té doby společnost svým zákazníkům nabídla více než 150 vůní.

Jednou z nejnovějších je pánská vůně Dior Sauvage. Tato osvěžující vůně se hodí pro přímé a upřímné muže, kteří nic nenalhávají okolí, ani sobě. Po jejím nanesení se budou muži cítit nespoutaně a svobodně.

V této pánské vůni hraje významnou roli bergamot, který je šťavnatý jako nikdy. Přináší nové kořeněné nóty dodávající vůni plnost a smyslnost. Dřevitá stopa Ambroxanu je zahalena v kouřových akcentech absolutu vanilky z Papuy Nové Guiney pro výraznější mužnost.

Autorem vůně je François Demachy, jehož tentokrát inspirovala poušť při magické hodině soumraku. Vzduch vyprahlé pouště v kombinaci s chladivou nocí vydává pronikavou vůni. V hodině, kdy vlci vycházejí a obloha je v plamenech, dochází k odhalení nového kouzla…kouzla Dior Sauvage.

Galerie