OCHUTNEJTE REVOLUČNÍ A ZDRAVOU SLIM PASTU

Redakce
27. Duben 2016
Čtenost článku je: 13505 [?]

Ptáte se, co to vlastně je Slim Pasta? Hned se to dozvíte. Je to nízkokalorická náhražka těstovin a rýže vyrobena spojením vlákniny a mouky z rostliny konjak. Oproti běžným těstovinám a rýži obsahuje o 94% méně kalorií. Konjak je tradiční asijskou potravinou používanou po staletí zejména v Japonsku. Přednost Konjaku spočívá v tom, že vás zasytí, i když se jedná pouze o vlákninu, která pouze projde organismem.

Součástí Konjaku je Glukomannan, který se získává právě z hlíz této rostliny a má příznivé účinky na trávení a celkový metabolismus, zejména zpomalení vstřebávání sacharidů z potravy a s tím související nižší hladiny glykémie po požití potravy. Výrobci dokonce uvádějí, že díky konzumaci Slim Pasty si můžete snížit hladinu cholesterolu a omezit riziko srdečních chorob. Konjaková mouka je součástí běžných pokrmu v Číně, Japonsku i Koreji. Zde ji považují za mimořádně zdravou složku potravy. Výrobek jako je Slim Pasta je také velmi populární ve Velké Británii, zde je poptávka tak vysoká že naskladněné zásoby obchodů jsou vyprodány téměř okamžitě.

Konjakové těstoviny se uchovávají konzervované v přírodním konzervantu- hydroxidu vápenatém. Toto aroma, které ucítíte po otevření sáčku, snadno odstraníte propláchnutím těstovin pod tekoucí vodou. Slim Pasta je hodně podobná běžné těstovině, kterou zná snad každý. J e o něco hutnější a změkčení těstovin docílíte delší dobou vaření. Některé výrobky Slim Pasta jsou prodávány již jako hotový pokrm, který stačí ohřát v mikrovlnné troubě či pánvi.

Galerie