Odpočinek, luxus a ráj na zemi naleznete v thajském hotelu W Koh Samui

Redakce
10. Leden 2018
Hotel W Koh Samui je luxusním resortem ležícím mezi Maenam a Bo Phut. Má pět hvězdiček a nachází se na březích jedné z nejkrásnější a nejvíce nedotčené pláže v Thajsku. V resortu je 74 privátních vil s bazénem, které poskytují veškeré pohodlí a luxus.Pokud se sem vydáte, bude na Vás čekat ubytování na vysoké úrovni, špičkový design, ale také ohromující výhled na moře.

W Koh Samui nabízí ubytování v různých vilách. Jednou z nich je třeba Extreme Wow Ocean Haven. Tato vila s rozlohou 888 metrů čtverečních má samostatný vchod, dvě patra a samozřejmě bazén o rozloze 137 metrů čtverečních.

Hned čtyři ložnice má vila Seascape Escape, která se rozprostírá na rozloze 2 044 metrů čtverečních. Samozřejmostí je vybavení pokoje zahrnující WiFi, klimatizaci, televizor, pokojový trezor a mini bar. V ceně ubytování je zahrnuta také snídaně.

V resortu je několik restaurací a barů, v nichž se budete cítit jako doma. Jednou z nich je restaurace The Kitchen Table, ve které jsou podávána jídla regionální kuchyně a jídla světová. Kulinářský svět Asie nabízí restaurace Namu, dokonalým místem k rozhovoru je nevšední Woobar, který poskytuje úchvatný výhled na moře ze sedaček plujících po bazénu.

Až Vás moře omrzí, budete moci navštívit báječné hotelové lázně. Pokud budete muset i na dovolené pracovat, můžete využít centrum WIRED, které je jakousi kanceláří mimo kancelář. Výčet toho, co hotel nabízí je obsáhlý. Ne nadarmo je W Koh Samui jedním z nejluxusnějších hotelů Thajska!