ODPOJTE SE OD OKOLNÍHO SVĚTA A NAPOJTE SE NA SVÉ VLASTNÍ já v křesle Re-Vive od Natuzzi

Redakce
07. Únor 2018
Znáte to sami, není nad to po náročném dni v práci spočinout v křesle u nějakého kvalitního filmu. K dokonalé relaxaci je však zapotřebí i dokonalé křeslo. Tím je relaxační křeslo Re-vive od italského výrobce nábytku Natuzzi. Věřte, že v tomto křesle na stresy a starosti proběhlého dne zapomenete velmi rychle!

Požitek z odpočinku v křesle Re-vive si užijete díky jeho devíti inovacím, které jsou výsledkem několikaleté práce společnosti. A v čem že je Re-vive tak inovativní? Křeslo se intuitivně pohybuje s Vámi, aniž by bylo zapotřebí mačkat jakékoli tlačítko. Kromě toho se s Vámi bude jemně pohupovat. Re-vive je konstruováno tak, aby poskytovalo neustálou komfortní oporu, ať už budete v jakékoli pozici. Plynule a ihned reaguje na pohyby Vašeho těla, dokáže se otáčet, sklápět i naklánět. K celkovému uvolnění slouží také aktivní područky, výplně, které napodobují polštáře a podporují Vaše tělo, a dále aktivní podnožka.

Kromě toho, že je toto křeslo neskutečně pohodlné, dodá také Vašemu domovu tak říkajíc šmrnc. Designéři Natuzzi navrhli hned 8 různých stylů, v nichž je křeslo Re-vive k dostání. Všechny jsou moderní, všechny nadčasové, a přesto je každý jiný. Výsledného vzhledu pak křeslo dosáhne pomocí potahu. Ideální možností jsou nadčasové italské kůže, které jsou špičkou na trhu.

Samozřejmě Vám v Natuzzi vyhotoví křeslo i s látkovým potahem. Výběr z barevné škály je obrovský. Natuzzi svoji barevnou paletu vytvořil na za základě výsledků důkladného mezinárodního průzkumu barevných trendů . A protože v Natuzzi chtějí, aby jejich produkty byly dokonalé v každém detailu, nabízí také šest možných barevných variant podnoží.

Na sympatiích získává křeslo Re-vive také díky skutečnosti, že většina materiálů použitých na jeho výrobu, je recyklovaná a recyklovatelná. Křeslo prochází těmi nejnáročnějšími testy, aby vydrželo dlouhou dobu. Pokud se o jeho výjimečných vlastnostech chcete sami přesvědčit, zajděte do některých z obchodů Natuzzi. Zamilujte si chvíle odpočinku a využijte zvýhodněné nabídky na objednávky křesel Re-vive do 14. 2. 2018. Více na www.natuzzi.cz.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor