Oli Alchemy, Electro Pop Rock v Praze Tour „Dreams“

Redakce
15. Květen 2018
Olivier Herran není jen světově proslulý dabér, který propůjčil svůj nezaměnitelný hlas luxusní značce Versace pro její parfém “Eros Pour femme”. Je to především francouzsko-španělský zpěvák, spisovatel, hudební skladatel a model pražské agentury Agents Model Management. Nyní míří se svým projektem do Prahy.

Jedná se o hudební projekt, který dostal název OLI ALCHEMY. Olivier se při psaní svých textů nechal inspirovat svým oblíbeným spisovatelem Paulem Coelho. Hudebník rád předává lidem poselství, aby následovali své sny, bere posluchače do světa fantazie, kde vládne láska a spiritualita. To vše se snaží vměstnat do svých textů. Projekt je kompozicí moderních žánrů s elektronickými a kytarovými prvky a gregoriánských zpěvů.

Olivier nezahálí a mimo jiné se věnuje také psaní. Jeho nejnovějším projektem je „Ryan et le mystère de la Salamandre“, což je kniha, která se žánrově podobá Harrymu Potterovi a zatím vyšla ve francouzštině, španělštině a brzy se na ni můžou těšit i čtenáři v ČR. Jak už název napovídá, kniha obsahuje magické momenty, najdete tam zároveň prvky ponaučení do našeho běžného života.

8. 6. 2018 navštíví Oli se svojí kapelou Prahu a to v rámci jejich turné po Evropě. Chystají se nám představit svoje nové album “Dreams”. Koncert se koná v pražském Paláci Akropolis a zazní na něm písně jako například Quiero Soñar (v překladu Chci snít), „Butterfly” nebo „Time“. Na setkání s publikem se těší zpěvák a kytarista Olivier Herran, s elektrickou kytarou Vuk Dimitrijevic, bubeník Omar Ramiro, basskytarista Ynnon Tal a zvukový inženýr Daniel Susperreguy. Lístky jsou nyní dostupné na www.goout.net