NEWS & ARTICLES

Olympéa Aqua by Paco Rabanne – vzývání vodních božstev

ARTICLE BY
Olympéa Aqua - vůně inspirovaná vodním živlem

V letech 2013 a 2015 se na pultech obchodů objevila nová řada parfémované toaletní vody z dílny Paco Rabanne, jejíž inkarnace nesly název Invictus a Olympéa. Inspirací pro ně byl sportovní duch, soutěživost a touha po vítězství. Nové verze těchto toaletních vod nazvané Invictus Aqua a Olympéa Aqua, které Paco Rabanne uvolnil na trh v roce 2016, potom kladou větší důraz na jejich vodní složku.

Olympéa Aqua - vůně inspirovaná vodním živlem

Poseidón se svojí ženou Amfitrítou, Eurynomé, Próteus… tato vodní božstva ze starých bájí jako by přenesla část své podstaty do nové dámské parfémové vody Olympéa Aqua, která přirozeně navazuje na oblíbenou řadu Invictus a Olympéa. Vodní živel a svěžest, to jsou hlavní motivy této vůně. V první chvíli vás zaujme vůně citrusů – především kalábrijského bergamotu – aby za ní následovaly vodní tóny a stopy zázvoru. Pokračování v podobě slané vanilky rafinovaně zahalené ambrou dotváří výjimečný zážitek z vůně Olympéa Aqua.

Olympéa Aqua navazuje na řadu Invictus a Olympéa

Parfémová voda je dostatečně intenzivní a s přiměřeným dávkováním, jediný nástřik je tak přesně to, co stačí k vytvoření dokonalé vůně, která se současně vyznačuje dlouhou výdrží. Zákaznice si mohou parfémovou vodu zakoupit v podobě flakónků o objemu 30, 50 nebo 80 ml a je na místě zmínit, že ani jejich design nekazí zážitek z používání Olympéa Aqua.

Dámská parfémovaná toaletní voda Olympéa Aqua se díky své osvěžující a jiskřivé podstatě ideálně hodí pro všechny horké letní dny. Vezměte si sebou svěžest chladné vody kamkoliv půjdete a vychutnejte si pocity vodní nymfy dovádějící ve vlnách. To vše je dámská parfémová voda Olympéa Aqua od Paco Rabanne a to vše může prožít každá žena, která se rozhodne tuto rafinovanou vůni použít.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

SEPHORA
844420420
info@sephora.cz
Rybná 682/14, Praha

Firemní články

Official Press Release

ABEILLE ROYALE GUERLAIN - VÝJIMEČNÁ OMLAZUJÍCÍ PÉČE PRO ŽENY OD 35 LET

6.12.2011

Včely jsou symbolem nového života a také jsou symbolem značky GUERLAIN již od roku 1828. Řada výjimečné omlazující péče ABEILLE ROYAL se nyní rozrůstá o další skvělé omlazující produkty bojující se všemi příznaky stárnutí pleti - nové "pečující tonikum" a nový omlazující oční krém.

Uvedení na trh: Říjen – Listopad 2011

Official Press Release

PARFÉM GUERLAIN FRENCH KISS OSLAVUJE UMĚNÍ FRANCOUZSKÉHO SVÁDĚNÍ

29.9.2014

I když teprve končí září, nastává ideální čas, abyste se zamysleli, co letos pořídíte svým drahým a milovaným pod stromeček. Máme pro vás tip na jednu zajímavou vůni. Jde o novinku, kterou vytvořil Thierry Wasser pro kolekci Les Elixirs Charnels od značky Guerlain.

Official Press Release

NOVÁ VŮNĚ OD GUERLAIN: LIMITOVANÁ EDICE SHALIMAR PARFUM INITIAL L´EAU SI SENSUELLE

3.2.2013

Díky dědictví značky Guerlain dnes odhalujeme novou epochu vůně Shalimar Parfum Initial l´Eau – L´Eau Si Sensuelle. Je to nové zasvěcení do smyslnosti a nevinnosti, která vychází z původní olfaktorické skladby vůně s nádechem současné svěžesti, jemnosti a pudrového pohlazení.

Official Press Release

GUERLAIN - TERRACOTTA JOLI TEINT 2015

20.3.2015

Znáte ty půvabné ženy, jež mají vždy svěží a zdravý vzhled? Máte pocit, že se právě vrátily z dovolené, nebo alespoň ze sluncem zalitého víkendu?

Official Press Release

GUERLAIN - DAILY REPAIR SERUM

2.4.2015

Guerlain vyprodukovalo to nejlepší denní omlazující a protivráskové sérum s výtažky z mateří kašičky a medu z panenského ostrova Ouessant vyprodukovaného vzácnými černými včelkami.

Official Press Release

KOLEKCE BLOOM OF ROSE OD GUERLAIN JE PLNÁ SVĚŽESTI A DOKONALOSTI

30.7.2015

Se značkou Guerlain je neodmyslitelně spjata růže a to již od 19. století, kdy jako první přišla s extraktem z růží “Liquid Bloom of Rose”, který se používal na tvářích a jako růž na rty.
Nyní se vám představuje podzimní kolekce líčení “Bloom of Rose collection”, která je inspirovaná čím jiným než krásou a svěžestí růží.

VŮNĚ LIVE IRRÉSISTIBLE OD GIVENCHY JE PLNÁ ŽIVOTA

15.1.2017

V kampani na vůni Live Irrésistible od značky Givenchy ztělesnila hlavní múzu překrásná Amanda Seyfried. Ta v ní představuje samu sebe a to jaká je, a právě proto byla pro tuto kampaň zvolena.

GENTLEMEN ONLY PARISIAN BREAK OD GIVENCHY

11.2.2016

Nová vůně Givenchy Gentlemen Only - PARISIAN BREAK. Zastavit se, nadechnout a konečně nikam nespěchat, to jsou okamžiky, které si gentleman umí vychutnat. Na chvíli opustit hektický život a zcela se oddat sladkým eskapádám, avšak nikdy neztratit ze zřetele to, co je nejdůležitější.

PROVOŇTE SI JARO S NOVINKOU OD GIVENCHY

7.4.2016

Máte jedinečnou možnost nechat se okouzlit aristokratickou atmosférou vůně JARDIN PRÉCIEUX, ve které se ukrývá svěžest a kouzlo a francouzských zahrad. Givenchy se podařilo zachytit kouzlo toho magického okamžiku, když stojíte za rozbřesku v nádherné rozkvetlé zahradě plné orosených květů a svět vám leží u nohou!

KVĚTINOVOU INVAZI PŘINÁŠÍ KENZO

22.4.2016

Oslavte příchod jara květinovou invazí od společnosti Kenzo. Symbolem parfémů Kenzo je již od vzniku před 16 lety vlčí mák, je tak hravý a nepolapitelný. Vzniká Nekonečný motiv téměř hymna, óda na štěstí. Dnes oslavujeme hravý optimismus, vlčích máků a jejich svěží energii.

LIMITOVANÁ EDICE SLUNEČNÍHO PUDRU TERRA MAGNIFICA OD GUERLAIN

9.6.2016

Guerlain k nám dnes přichází s nádhernou limitovanou edicí slunečního pudru Terra Magnifica. Jen si představte to zářivé slunce, jehož paprsky dopadají na Vaši pleť rozzářenou novým slunečním pudrem, dokáže zkrášlit všechny odstíny pleti .

Vůně Ange Noir od Givenchy je zářivá jako anděl a nepolapitelná jako tma…

22.2.2017

Femme fatale, osudová žena Ange Noir je vždy v centru dění a je ještě více vzrušující svou nejednoznačností. Po vůních Ange ou Démon a Ange ou Démon Le Secret Givenchy vytváří vůni, která si víc než kdy jindy pohrává s paradoxy.

GIVENCHY: GENTLEMEN ONLY ABSOLUTE

20.3.2017

Být absolutně nejlepší je jako svatý grál, je to věčné pátrání po nezávislosti a síle charakteru. Je to pocit naplnění, je to uvědomění si, že je třeba prožívat každý okamžik života naplno.

Nová dámská vůně Mon Guerlain, jež oslavuje ženství, je opravdovou událostí ve světě parfumérství

18.4.2017

Již pátá generace parfumérů Guerlain ztělesňuje historii parfumérství, objímá její srdce i duši. Byl to Guerlain, který prozkoumal celou planetu při hledání nových, vzácných surovin a ingrediencí. Byl to Guerlain, kdo vynalezl nové, smělé "akordy" a vytvořil přes 1100 parfémů...

Miss Dior je ztělesněním spontánní radosti ze života současné mladé ženy

24.5.2017

Jste-li elegantní, hravá a zamilovaná mladá žena, pak je přesně pro Vás stvořena parfémovaná voda věhlasného domu Dior – Miss Dior. Romantická Miss Dior vzbuzuje to, o co usiluje většina žen, o živou a hravou lásku.

Potěšte se okamžitou explozí vůně Dior J´adore

15.5.2017

François Demachy, parfumér módního domu Dior, chtěl zvýraznit zářivou osobnost J´adore Eau de Toilette. Proto se rozhodl podtrhnout protiklady, vylepšit vlastnosti, obnovit její svěžest a přitom zůstat věrný jejímu květinovému podpisu. Jeho záměrem bylo vůni ještě více odlehčit, okořenit a rozjasnit.

Rozehrajte smyslnou hru s Paco Rabanne Lady Million a One Million Monopoly Collector!

25.5.2017

Paco Rabanne, jehož vlastní jméno je Francisco Rabaneda Cuervo, je francouzský módní návrhář. Narodil se ve Španělsku, ale za občanské války s rodiči utekl do Francie. Sice vystudoval architekturu, avšak v 60. letech se prosadil v oblasti módy. Je svobodným a vizionářským tvůrcem.

čistý parfém Atelier Cologne Clémentine California ztělesňuje půvabnou svěžest

1.6.2017

Atelier Cologne je vůbec prvním výrobcem parfémů, který se zaměřuje výhradně na kolínskou vodu, jež je ve světě parfumérství mýtickou klasikou.

Do závoje elegance Vás zahalí Emporio Because It´s You

8.6.2017

Giorgio Armani je módní návrhář, který si svým rozpoznatelným a nevtíravým stylem získal ženy po celém světě. Jeho vize elegance, jež přesahuje trendy, spojuje modernost s nadčasovostí. Vůně a oblečení Armani jsou prodchnuty jemností, diskrétností, zdrženlivostí a osobitostí. Parfémy Giorgio Armani odhalují lidskou povahu bez příkras.

Hermès Eau de Neroli Doré, osvěžující kolínská pro horké letní dny nejen u moře

15.6.2017

Eau de Neroli Doré od Hermès je vůně, která má až originálně jednoduché složení. Tato vůně je jako stvořená pro horké letní dny. Je citrónově svěží a výborně se hodí pro ženy i muže. Eau de Neroli Doré je unisexovou vůní, která svého nositele či nositelku povzbudí, dodá jim energii a pozitivní pohled na svět.

Montblanc Emblem Absolu, toaletní voda s úchvatně mužskou podobou

22.6.2017

Na značce Montblanc je podepsána historie. Historie, která promlouvá k nositelům značky svojí tradicí, vášní, uměním, řemeslem, ale také láskou k ušlechtilým materiálům a precizností. Preciznost je u Montblancu uvedena do pohybu, aby ve svých produktech dosáhl dokonalosti. Ke stejnému ohledu na hodnoty a tradice vznikají parfémy Montblanc.

Azzaro Wanted Collector vyzdvihuje zářivou osobnost svého nositele

29.6.2017

Stavebními kameny parfémů Azzaro jsou kvalita, svůdnost a rafinovanost. Svůdnost, která sází na osobnost a rozporuplnost každého jednotlivce. Bez okázalosti, zcela diskrétně, představuje muž Azzaro především sám sebe, spolu s humorem a velkorysostí, jež charakterizují všechny velké svůdníky.

VIKTOR & ROLF Flowerbomb La Vie en Rose: toaletní voda plná svěžích citrusů a květin

7.7.2017

Značka Viktor & Rolf udivuje a uchvacuje svým obrovským mistrovstvím krejčovského řemesla, smyslem pro míru... a přemíru. Její vstup do světa parfémů je podle Viktor & Rolf výbušný, překvapující a neustále objevující nové formulace mistrovského parfumérství.

Loewe představuje novou pánskou toaletní vodu Solo Loewe

27.7.2017

Loewe je značkou, která vznikla již v roce 1846 ve Španělsku. Svým vyjadřováním představuje ten pravý španělský luxus. Značka se specializuje na koženou galanterii, kolekce prȇt-à-porter, doplňky a parfémy.

L'Homme Yves Saint Laurent odhalil svůj nový stylový doplněk - L’Homme Ultime

3.8.2017

Yves Saint Laurent přišel loňského roku na trh s novou vůní L Home Ultime, která je novou verzí původní vůně L Homme. Módní dům ji popisuje jako podstatu moderního muže, který je oděn do kultovní vůně, jež odráží odvahu, eleganci a magnetismus.

Givenchy Live Irrésistible Delicieuse je nová neodolatelná vůně věhlasného módního domu

10.8.2017

Módní dům Givenchy byl otevřen již v roce 1952. Jeho zakladatel, Hubert de Givenchy, od počátku rozvíjel směs fantazie a elegance. Jeho inspirací a drahou múzou byla Audrey Hepburnová. V současnosti jeho typický rukopis nově interpretuje talentovaný tvůrce módního domu, Riccardo Tisci.

Prada Luna Rossa Eau Sport, vůně inspirovaná plachtěním

17.8.2017

Vůně Prada jsou prodloužením kreativní vize Miuccie Prada, která stojí v čele stejnojmenného italského módního domu. Všechny vůně jsou věrny hodnotám značky - spojují v sobě tradici, inovaci a kvalitu. Klasické vůně parfumérství.

Sílu a dokonalost přírody skrývá Acqua di Gio Profumo Special Blend

24.8.2017

Giorgio Armani je módní návrhář, který si svým rozpoznatelným a nevtíravým stylem získal ženy po celém světě. Jeho vize elegance, jež přesahuje trendy, spojuje modernost s nadčasovostí. Vůně a oblečení Armani jsou prodchnuty jemností, diskrétností, zdrženlivostí a osobitostí. Parfémy Giorgio Armani odhalují lidskou povahu bez příkras.

Osvěžující a hravá, taková je novinka letošního roku: My Burberry Blush

31.8.2017

Značka Burberry byla založena Thomasem Burberry roku 1856. Od té doby stále následuje ideu spojující tradice a inovace. Společnost, která sídlí v Londýně, vede Christopher Bailey, generální a kreativní ředitel značky se světovým renomé. Burberry je ztělesněním britské elegance, ať už se jedná o oblečení nebo vůně.

Užijte si pocit luxusního kašmíru s novou vůní Donna Karan Cashmere Veil

7.9.2017

Značka DKNY patří mezi nejvýznamnější módní domy světa. Jedná se o zkratku „Donna Karan New York“. Proslavila se díky nenucené módě, která se hodí do moderních a velkých měst. Vyznačuje se skvělými střihy a pohodlím. Její modely jsou přímo ztělesněním energie a duše metropole.

Gentleman Givenchy, vůně vyjadřující smyslnou a přirozenou osobnost svého nositele

14.9.2017

Od otevření svého módního domu v roce 1952 Hubert de Givenchy rozvíjí směs fantazie a elegance. Inspiruje se Audrey Hepburnovou, svou drahou múzou.
V současnosti jeho typický rukopis nově interpretuje talentovaný tvůrce módního domu, Riccardo Tisci. Givenchy proslul svými vůněmi, které jsou neuvěřitelně chic.

JOHN Varvatos OUD, vůně plná opulentního koření

21.9.2017

John Varvatos představuje velkolepý příběh, který je zakotvený v bohaté tradici starého řemesla a nespoutané originalitě. Je to parfumerie, která nezná hranic. Pohání ji volnost a kreativita, inspirují ji vzácné přírodní materiály.

Carolina Herrera představuje svoji oblíbenou vůni Good Girl v novém a jedinečném designu sběratelské edice

29.9.2017

Značka Carolina Herrera je elegantní, glamour a nadčasová. Za touto velkou společností se skrývají dvě osobnosti: matka a dcera. Obě dvě se inspirují světem New Yorku, který je kosmopolitní, ryze městský a neuvěřitelně svůdný. Módní a parfémové kreace značky Carolina Herrera jsou skutečnou, moderní a nadčasovou klasikou.

Boss The Scent Intense for him je svěží a energizující pánskou novinkou letošního roku

5.10.2017

Od svého zrození doprovází Hugo Boss muže a ženy na cestě k úspěchu. Od počátku vůně Hugo Boss ztělesňovaly dokonalou eleganci a modernost, a to díky svým rafinovaným tónům a nadčasovému designu. Není snad člověk, který by si mezi řadou jeho jedinečných a sofistikovaných vůní nevybral alespoň jednu „tu svoji“…

Bottega Veneta Knot představuje vonný klenot italského pobřeží

12.10.2017

Italská značka Bottega Veneta vznikla již roku 1966. Proslavila se zejména luxusními a velmi kvalitními výrobky z ručně proplétané kůže. Od roku 2014 vyrábí také neodolatelné a nadčasové parfémy. Kromě nich dnes Bottega Veneta nabízí také pečující kosmetiku.

Vytvořte si jedinečnou vůni podle své nálady s kolekcí CLEAN EDT

17.10.2017

Kolekce Clean EDT je určena pro každého, v každém věku, ale speciálně pro ženy ve věku 25-35. Je ideální pro každého, kdo hledá styl po sebe a ne pro druhé. Pro každého, kdo chce raději než svůj vzhled, podtrhnout svoji náladu.

Milujete vůni neroli? Zkuste toaletní vodu Neroli Portofino Acqua od Toma Forda

19.10.2017

Návrhář Tom Ford je jedním z nejslavnějších současnosti. Značku TOM FORD založil před 12 lety s jasným cílem – definovat moderní luxus 21. století. Kromě módy pro ženy a muže, doplňků a brýlí, navrhuje také dekorativní kosmetiku a vůně, které jsou velmi oblíbené. Jeho modely jsou sexy, nadčasové, elegantní a vysoce kvalitní.

dunhill London ICON Racing je vůní rychlosti, mužnosti a svobody

26.10.2017

Dunhill London je řízeným designem a stylem s nekompromisním postojem k modernímu luxusu. S více než 70 prodejnami v 16 zemích se Dunhill stal přední luxusní britskou značkou pro muže. Nyní přišla na trh s novou vůní – Dunhill London ICON Racing.

S.T. DUPONT představuje dlouho očekávaný pánský parfém be exceptional

2.11.2017

S.T. DUPONT je hrdý, že může představit svůj nový, dlouho očekávaný pánský parfém, který je výjimečný, ikonický, jedinečný a extrémně lákavý. Parfém je dokonalou rovnováhou mezi dědictvím domu S.T.Dupont a moderností. Značka svojí rafinovaností dobyla generace mužských ikon od roku 1872 až do současnosti.

QUATRE Absolu de Nuit Eau de Parfum: voňavý poklad s kouzelným odkazem

8.11.2017

Od svého založení v roce 1858 se v průběhu let stal Boucheron inovativním a vizionářským klenotníkem. Jeho šperky jsou plny technické a umělecké inovace. Luxusními kousky jsou prsteny Quatre, které mají mezi klenotníky speciální místo. Před dvěma lety se stal tento prsten také parfémem.

Tom Ford Extreme: vůně pro muže, ke kterým okolí vzhlíží

5.1.2018

Značka Tom Ford nemá dlouhou historii, byla založena v roce 2005, ale už několik let je jednou z nejslavnějších na světě. Jejím cílem při založení bylo definovat moderní luxus 21. století, ať už se jedná o dámskou či pánskou módu, nebo kosmetiku a vůně. Onen luxus dýchá i z vůně Tom Ford Extreme.

Podmanivější než kdy jindy: Chloé l´Absolu de Parfum

11.1.2018

Módní dům Chloé vytvořil svůj okamžitě rozpoznatelný podpis za méně než pět let. Prostřednictvím šik a svěžích destilací tkají parfémy stejnojmenné řady svůj příběh kolem téhož květu: růže. Tato královna květin je u Chloé rozvrstvena do čtyř jemných variací. Každá z těchto variací pohlcuje záblesky úsvitu, stejně tak i záhadu noci.

Nový zážitek s kávovým akordem: Atelier Cologne Café Tuberosa

18.1.2018

Atelier Cologne je vůbec prvním výrobcem parfémů, který se zaměřuje výhradně na kolínskou vodu. Ta je ve světě vůní už jakousi mýtickou klasikou. Loňského roku rozšířil svoji nabídku o vůni Café Tuberosa.

John Varvatos Artisan Pure: svěží a výjimečně chladná vůně pro muže

25.1.2018

Parfumérský dům John Varvatos představil loni na podzim novou vůni pro muže – Artisan Pure, která je limitovanou edicí vůně John Varvatos z roku 2009. Artisan Pure je okouzlující, dřevitá a citrusová vůně, která je inspirovaná svěžími kopci Xalapa v Mexiku. Prvních sto lahví bylo osobně podepsáno Johnem Varvatosem.

Ve vůni Izia od Sisley se vše točí kolem růže

1.2.2018

Sisley je francouzská společnost, která byla v roce 1976 založena Hubertem d’Ornano. Její specializací je výroba novátorských kosmetických produktů velmi vysoké kvality. Know-how Sisley spočívá ve fytoterapii a aromaterapii. Pro výrobu svých produktů používá společnost přírodní výtažky z rostlin a esenciální oleje.

Hugo Urban Journey, toaletní voda určená pro mladého a sebevědomého muže

15.2.2018

Od svého zrození doprovází Hugo Boss muže a ženy na cestě k úspěchu. V průběhu let parfémy Hugo Boss neustále ztělesňovaly eleganci a modernost. Vděčí za to svým rafinovaným tónům a nadčasovému designu, které se snoubí se střízlivou elegancí. Ať už Hugo nebo spíše Boss, každý se najde v jedné z jeho jedinečných a sofistikovaných vůních.

Guerlain Shalimar Souffle: mytická a osvěžující parfémová voda s orientálním nádechem

22.2.2018

Od roku 1828 GUERLAIN objevuje, GUERLAIN inovuje, GUERLAIN zušlechťuje, a to ve všech oborech své výroby - v parfémech, v péči o pleť i v dekorativní kosmetice. Tento světoznámý parfumérský dům sází na jistotu, kterou jsou kvalitní, avšak smělí návrháři, mytické kreace a nadčasové know-how.

Objevte svoji vlastní podstatu s vůní Dior Sauvage!

1.3.2018

Dior, tento nesmrtelný symbol elegance, dokonalosti a luxusu, píše svoji historii od roku 1946, kdy jej založil slavný návrhář Christian Dior. První vůni představil Dior o rok později. Jednalo se o parfém Miss Dior, který Christian Dior pojmenoval po své sestře Catherine. Od té doby společnost svým zákazníkům nabídla více než 150 vůní.

Zahalte se do smyslného závoje s vůní Bottega Veneta Eau Sensuelle!

8.3.2018

Italská značka Bottega Veneta se od svého vzniku v roce 1966 proslavila zejména kvalitními výrobky z kůže. O mnoho let později, v roce 2014, začala nabízet i neodolatelné a nadčasové parfémy, pro něž vybírá jen ty nejlepší přírodní ingredience ze všech koutů světa.

Narciso Rodriguez Blue Noir for Him: silná a elegantní vůně pro moderního muže

15.3.2018

Narciso Rodriguez je newyorský krejčí, který má kubánský původ. Jeho jedinečný styl vychází ze tří vlivů: evropského, amerického a hispánského. Narciso je známý pro své neotřelé vize nadčasové elegance, v níž klasika nabízí novou modernu. Stejné hodnoty, které má Narciso v módě, platí také pro jeho parfémy.

Ikonický flakon parfému J´adore od Diora

J´adore Eau de Parfum by Dior – legendární klasika

29.4.2018

J´adore z dílny světoznámého módního domu Dior se za léta uplynuvší od jeho uvedení trh stal opravdovou klasikou a legendou, na kterou nedá dopustit celá řada žen, z nichž většina již považuje právě tuto vůni za nedílnou součást své osobnosti. V čem je právě tento parfém tak výjimečný?

Olympéa Aqua - vůně inspirovaná vodním živlem

Olympéa Aqua by Paco Rabanne – vzývání vodních božstev

11.5.2018

V letech 2013 a 2015 se na pultech obchodů objevila nová řada parfémované toaletní vody z dílny Paco Rabanne, jejíž inkarnace nesly název Invictus a Olympéa. Inspirací pro ně byl sportovní duch, soutěživost a touha po vítězství.