Olympéa Aqua by Paco Rabanne – vzývání vodních božstev

Olympéa Aqua - vůně inspirovaná vodním živlem
Redakce
11. Květen 2018
V letech 2013 a 2015 se na pultech obchodů objevila nová řada parfémované toaletní vody z dílny Paco Rabanne, jejíž inkarnace nesly název Invictus a Olympéa. Inspirací pro ně byl sportovní duch, soutěživost a touha po vítězství. Nové verze těchto toaletních vod nazvané Invictus Aqua a Olympéa Aqua, které Paco Rabanne uvolnil na trh v roce 2016, potom kladou větší důraz na jejich vodní složku.
Olympéa Aqua - vůně inspirovaná vodním živlem

Olympéa Aqua - vůně inspirovaná vodním živlem

Poseidón se svojí ženou Amfitrítou, Eurynomé, Próteus… tato vodní božstva ze starých bájí jako by přenesla část své podstaty do nové dámské parfémové vody Olympéa Aqua, která přirozeně navazuje na oblíbenou řadu Invictus a Olympéa. Vodní živel a svěžest, to jsou hlavní motivy této vůně. V první chvíli vás zaujme vůně citrusů – především kalábrijského bergamotu – aby za ní následovaly vodní tóny a stopy zázvoru. Pokračování v podobě slané vanilky rafinovaně zahalené ambrou dotváří výjimečný zážitek z vůně Olympéa Aqua.
Olympéa Aqua navazuje na řadu Invictus a Olympéa

Olympéa Aqua navazuje na řadu Invictus a Olympéa

Parfémová voda je dostatečně intenzivní a s přiměřeným dávkováním, jediný nástřik je tak přesně to, co stačí k vytvoření dokonalé vůně, která se současně vyznačuje dlouhou výdrží. Zákaznice si mohou parfémovou vodu zakoupit v podobě flakónků o objemu 30, 50 nebo 80 ml a je na místě zmínit, že ani jejich design nekazí zážitek z používání Olympéa Aqua.

Dámská parfémovaná toaletní voda Olympéa Aqua se díky své osvěžující a jiskřivé podstatě ideálně hodí pro všechny horké letní dny. Vezměte si sebou svěžest chladné vody kamkoliv půjdete a vychutnejte si pocity vodní nymfy dovádějící ve vlnách. To vše je dámská parfémová voda Olympéa Aqua od Paco Rabanne a to vše může prožít každá žena, která se rozhodne tuto rafinovanou vůni použít.

Firemní články

2018

2017

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor