Optimální regenerační a omlazující péče pro každou pleť se značkou Le Chaton

Redakce Luxus.cz
12. Duben 2017
Čtenost článku je: [?]
Tajemství krásné pleti v každém věku je v optimální péči o pleť. Starat se optimálně o pleť znamená starat se o ni zvnějšku i zevnitř, dopřát si radosti života a hluboký, dostatečně dlouhý spánek. Stav pleti každé ženy význačně ovlivňují především genetické faktory, stres, výživa, hormonální vyladění a další. S přibývajícím věkem dochází v organizmu ke změnám, které mají samozřejmě vliv na stav kůže a její vzhled.

K tomu, abychom tyto procesy stárnutí pleti zmírnili, a tím prodloužili období mladistvého vzhledu pokožky, je zapotřebí zvolit vhodnou kosmetickou péči a doplnit ji i péčí zevnitř. Můžeme začít v každém věku, důležité je začít a vytrvat.

Le Chaton nabízí výhodné pěstící balíčky, které mají blahodárný vliv na vaši pleť. Nabízí balíčky 35+, 40+, 45+, 50+ a 60+. Balíček 50+ obsahuje Espirit Clair K, který hydratuje a koriguje mikro vrásky a drobné linky kolem očí, dále pak Platine S pro regeneraci pleti, Rozjasňující sérum s vitaminem C, krém Trésor Créme, jenž napomáhá obnovovat trojrozměrnou strukturu kůže a Platine M se zpevňujícím a antioxidačním efektem.

Balíček pro pěstění pleti 60+ kromě rozjasňujícího séra a Trésor Créme obsahuje Sérum s argireline Le Chaton pro oční okolí a Vypínací a zpevňující pleťovou masku. Maska je komplexem unikátní bylinné kompozice určené ke zpevnění pleti a silných antioxidantů pro ochranu pleti. Více informací o kosmetice Le Chaton naleznete na www.lachevre.eu.

Kosmetika Capri

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Kosmetika Capri

Soutěže společnosti