ORIGINÁLNÍ KOLEKCE ŠÁTKŮ MCELY BOUQUET SE ROZŠÍŘILA O 2 NEVŠEDNÍ ŠÁTKY

Redakce LUXUS.cz
31. Březen 2015
Kolekce se rozšířila o hedvábný twillový Mcely Bouquet a vlněný Chateau Mcely s motivem ptáčků. Exkluzivní kolekce hedvábných šátků, jež závěrem loňského roku představila majitelka zámku Inéz Cusumano, rozšířila o nový luxusní šátky.

Twillový šátek MCELY BOUQUET 90x90 cm Design tohoto šátku se nechal inspirovat tradicí Devatera kvítí, jež se stala základem kosmetické linie MCELY BOUQUET. Luxusní materiál šátku dá vyniknout nádherným květům uvitým do věnce. Šátek je velice kvalitně ručně obšívaný hustým stehem. Cena šátku je 3900 Kč.

Vlněný šátek Chateau Mcely 140x140 cm Tento elegantní vlněný šátek jemuž by propůjčen typický design a značka Chateau Mcely je ručně malovaný. Šátek zdobí motiv ptáčků na větvičkách. Módní doplněk je vyroben z kvalitního materiálu (20% hedvábí a 80% vlny). Látku zdobí originální vzor a velikost pak dozdobí černé koktejlky při slavnostní večeři a stejně tak pěkně doplní i jarní, podzimní a zimní kabát. Cena: 4700 Kč. Výše uvedené šátky doplnily o hedvábný šifonový šátek MCELY BOUQUET 114x114 cm za 3900 Kč a hedvábný šifonový šátek Princezna Nely ze Chateau Mcely 70x70 za 1550 Kč. Šátky jsou luxusně baleny do ručně zpracovaných krabiček české manufaktury.

Firemní články